Blata 125 Motard (2009)

Vlastník Martic
Vloženo 11.10.2009
Aktualizováno 24.5.2012

Vloženo: 25.06.2014, Uskutečněno: 05.01.2014, Stav tachometru: 30200 km, Zhlédnuto: 5x

Výfukové koleno bylo po sezoně za kolem tradičně lehce oťukané od kamínků. Demontovat ho kvůli opravě nátěru se mi však nechtělo. Zvolil jsem tedy řešení bez domontáže. Potrubí jsem pečlivě očistil, lehce přetáhl jemným brusným papírem a to nejchoulostivější (oťukané) místo jsem přetřel štětcem 2mi vrstvami odolné kamnářské barvy Bisil Thermo . Motor jsem poté zakryl novinami a krycí lepící páskou a svod lehce přestříkl sprejem na výfuky od Body. Tato kombinace se mi osvědčila. Samotný sprej Body totiž nemá v podstatě žádné ochranné schopnosti, snadno se loupe a při větší vrstvě dělá i při postupném vypalování puchýře . Na rozdíl od Bisulu si však uchovává barevnou stálost (polomatný černý vzhled). V malé vrstvičce se nástřik ani nemá tendenci loupat takže poslouží alespoň jako pohledová vrstva.

• Defekt předního kola

V závěru sezony mě potrápilo přední kolo. Dvakrát jsem absolvoval cestu ze školy s ucházející duší a dofukováním u kompresorů na benzínkách po cestě. V prvním případě (21.10.) tlak klesal velmi rychle, takže jsem domů

Vloženo: 04.06.2015
    Uskutečněno: 29.11.2014
  • Autošťouch

Po 8mi letech s řidičským průkazem jsem měl poprvé tu čest střetnout se s osobním automobilem. Naštěstí nijak vážně, naneštěstí díky mému zavinění :-( . Jel jsem takhle ze školy skrz Hodkovice nad Mohelkou a auto přede

Typ: Havárie
    Vloženo: 03.06.2015
    Uskutečněno: 24.11.2014
  • Testovací jízdy AJP - Úštěk

Přesně po třech měsících jsem se znovu octl kousek od města Úštěk :-) . Tentokrát byl důvodem Open day portugalských enduro motocyklů AJP . Motocykly si chtěl vyzkoušet především kamarád Marek s jeho bráchou Vitusem. Mě

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 25.10.2014