Suzuki M 800 Intruder (2008)

Vlastník Negativ
Vloženo 28.8.2009
Aktualizováno 29.9.2014

Vloženo: 13.09.2010, Uskutečněno: 11.09.2010, Stav tachometru: 13600 km, Zhlédnuto: 10x

Tento víkend proběhl náš druhý sraz Zlínské kliky. I přes pěkné počasí zůstal počet účastníků za očekáváním, z dnešního pohledu tedy spíše zbožným přáním. Z osmi avizovaných kapel vystoupilo nakonec jen šest, každý večer po třech. Nejvíce se asi líbil Bite Hazard a The Chmury. Zbytek taky nebyl špatný, ale (aspoň podle mne) už to nebyl náš šálek kávy.
Až na sobotní vyjížďku (kterou jsme vedli my s Intruderem, heč) byl program jednoduchý (zase jen podle mne až moc). Pochlastávání a klábosení se známými i neznámými motorkáři. A právě to nakonec zapříčinilo asi největší událost z mého pohledu. Jeden z kamarádů, říkejme mu třeba Oťas, byl tak hodný a nerozvážný a zapůjčil mi na krátkou vyjížďku MT01. Po tomto stroji již delší dobu pošilhávám a přesto že se mi ze začátku nelíbili svody jen po jedné straně, teď je to moje láska a Intruder, se kterým jsem ve všech směrech naprosto spokojen, to má teď dost nahnuté.
Potom, co jsem poznal sílu 1700 ccm od Yamahy chci mít tento stroj doma! Motka mi sedne jako bych ji měl už dávno. O tom zátahu od spodu nemusím nic povídat, že? Maso!!! Ještě jsem si to ujasnil při další zkušební jízdě na Hornetu 600. Nic pro mne. Malé, upištěné děcko. Nene, já mám vážení už jasno. Jedině MT01 od Yamahy!
No a to je tak všechno... co vám můžu říct o srazu

• Zřejmě poslední (2010)

Dnes jsme asi jako jediní z kliky vyrazili s Kami na malou vyjížďku. Teplota 10st a pěkný vítr. Taky jsme moc motorek nepotkali, tuším že tak 3. No já chtěl hlavně vyzkoušet novou "čopráckou" helmu a neméně čoprácké kalh

Vloženo: 28.10.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010
  • "Olešná 2010" motorek

Letos a vlastne vubec poprve trochu vetsi vylet na motorce. Ze Zlina je to cca 300km. Na cestu jsme vyrazili (Zlinska klika) v nekolika skupinach podle jezdeckych dovednosti a casovych moznosti. Ja jel ve skupine A (;-))

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.05.2010
    Uskutečněno: 07.05.2010
  • Z A Z I M O V Á N O! -

Podarilo se mi do nasi nevelke garaze nacpat jak Intrudera, tak Kawu i nasi Mazdu. Motorky vymydlene, nakonzervovane a baterky na nabijecce. V breznu opet nashledanou :-)

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.12.2009