Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník Urbas
Vloženo 22.8.2009
Aktualizováno 2.7.2011

Páteční vyjíždka

Vloženo: 02.07.2011, Uskutečněno: 01.07.2011, Stav tachometru: 41000 km, Zhlédnuto: 6x

Po delší době jsem se rozhoupal napsat zase něco do deníku. Byl pátek odpoledne a já jsem si udělal čas na motorku a vyrazil na projíždku. Trasa: Řepín - Mělník - Litoměřice - Terezín - Roudnice nad Labem - Mělník - Řepín. Odkaz zde . Když jsem na Mělníku tankoval tak jsem uvažoval, že se otočím a pojedu domu protože se zdálo že každou chvíli bude pršet. Ale ve směru na Litoměřice se zdálo lepší počasí tak jsem to risknul. Cesta z Mělníka na "Liťák" vede podél Labe silnice jsou klikaté a reletivně kvalitní. čím víc se přibližujete k Litoměřicím tak přibývá vesnic a vesniček. Poté co přejedete Litoměřický most a dostanete se na druhou stranu Labe projedete Terezínem a čekají na vás dlouhé rovinky, ale s kvalitou silnic je to místy horší. Jinak si myslím se jedná o příjemnou trasu kde není hustý provoz. Celková délka trasy cca 115 km.

• Zazimováno

Tak dnes jsem konečně našel čas a motorku zazimoval. Akorát při vyndavání baterky mi někam spadnul šroubek a ten už jsem nenašel. Klepal jsme s motorkou rozebral jsem dokonce kryt kolečka ,ale po šroubku ani stopa. Tak m

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.12.2009
    Uskutečněno: 30.11.2009
  • Závažíčka

Jelikož předchozí mejitel někde vytratil jedno závažíčko uvažoval jsem co stím. Kupovat nový mi přišlo zbytečně drahý tak jsem si je nechal vytočit na soustruhu a na černit. Hmotnost jednoho kusu je 250g původní měli sic

Vloženo: 29.10.2009
    Uskutečněno: 29.10.2009
  • Plexi dolu

Tak jsem sundal plexi. Motorka sice vypadá líp ,ale po projíždce jsem usoudil že s ním je to lepší. Takže jakmile pojedu někam dál půjde zase hezky zpátky! Taky jsem si dal do budíků červený žárovky. A v noci fakt paráda

Vloženo: 31.08.2009
    Uskutečněno: 27.08.2009