Suzuki GSX-R 750 (2002)

Vlastník Džufir
Vloženo 18.7.2009
Aktualizováno 11.6.2022

První dojmy - Změna k lehčí, ale výkonější motorce. Sice jsou pryč pohodlné vyjížďky, ale opět změna, kterou potřebuji.

Co k ní říct, asi jen to, že je to stará dobrá Suzuki .
Vzhledem k výbavě : podsedlový kryt se světlem + zadní lízátko s krytem řetězu zn. Ermax, pancéřky, karbonové kryty, rotační tlumič řízení GPR, LED blinkry, laďák Scorpion, gripy GSX R, ukazatel zařazené rychlosti PZ Racing , stompgrip na nádrž, KN filtr, přepáčko , nové gumy Pirelli Dragon Supercorsa SC 2. Trochu jsem laboroval s převody, poněvadž 15-44 bylo sice velmi zábavných , krásné výjezdy, maximálka šla pryč,ale ta není nikdy až tak důležitá, pak jsem dal zpět sérii 15-42 a změna byla na mne až moc razantní, poněvadž některé zatáčky , které jsem zvládl před tím projet na 3, tak jsem je začal projíždět podtočené a nyní tam musím dát i 2 a to mne nutí být opatrnější při výjezdu, tak nyní tam zkusím dát 16-42. Podle mě motor GSX R 750 šlape ideálně nad 8 tis. otáček , proto je potřeba ty převody trochu doladit.

Limiter
Limiter napsal 08.01.13 v 19:24

nádherná

ozzef72
ozzef72 napsal 23.12.10 v 09:18

No pane,jasných 10 bodíkou putuje do Přívozu-kráska/myslím mašina,ale ten batůžek taky/. Díky za hodnocení a na ty láďáky se určitě domluvíme.

Portorico
Portorico napsal 23.08.10 v 22:57