Harley Davidson XL 883C Custom (2009)

Vlastník Klíčník
Vloženo 15.6.2009
Aktualizováno 15.6.2009

Můj první, vysněný Harley. Hefty,stupačky a řadička-The Willie G. skull collection. Krásně vybruje, chrchlá, hodně váží, a to mě na něm strašně baví.

Mám ho 14 dní, snil jsem o něm 20 let.Koupě první nové motorky je zážitek, který bych přál každému. Zatím jsem najel jen 220 km a dává mi všechno, co jsem očekával, a to včetně bolavých zad, poněkud adrenalinového brzdění apod. Ale je to kus poctivéhoželeza,tradice atd., kdo má Haryka, tak ví, o čem mluvím, prostě volbasrdcem. Někdy musím při jízdě řvát do helmy, jak měto na tom těžkém "Amíkovi" baví.Udělal jsem si obrovskou radost a rád se o ní podělím. Tak se podobně"postižení" z Prahy a okolí klidně ozvěte amůžeme vyrazit na společnou vyjížďku.

jaqes
jaqes napsal 12.11.09 v 21:06

Tvé nadšení zcela chápu,gratuluji a vítej ve velké rodině za 10

Klíčník
Klíčník napsal 07.11.09 v 20:09

Díky všem a přeju vám splnění vašich motosnů

bubiba_48
bubiba_48 napsal 07.11.09 v 19:21

Se vším souhlasím a podepisuji v plném zozsahu ! Jsem na tom úplně stejně, i s tím křičením do helmy..., a taky se přistihuju, že se zničehonic směju vod ucha k uchu s votevřenou hubou a lidi po mě koukaj...
Hodně podobných kilometrů, a ať ti ke štěstí slouží. Jasná 10 !!!

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.11.09 v 10:54

Pěkný HD ,máš to za 10

Cerrie
Cerrie napsal 20.09.09 v 10:40

jestli je tohle sen každýho kluka, jak jsem níže četla, tak mě se o ní ani nezdálo, jak to bylo nepravděpodobné...ale jak se říká : nic není nemožné...mám ho díky shodě náhod a jsem happy. Není pro mne krásnější motorky, dávám 10