Jawa 50/23 Mustang (1978)

Vlastník MasterX
Vloženo 17.5.2009
Aktualizováno 27.3.2016

Vloženo: 13.07.2009, Uskutečněno: 13.07.2009, Zhlédnuto: 3x

Tak tenhle ďáblostroj už běží, ale nemá výkon, zkusim ještě kroužky a cvičně pár těsnění... Problém byl v cívce, ucpanym vejfuku, těsnění pod válcem a špatně seřízenym karbecu... :) Nevim proč se ke mě ty motorky dostávaj vždycky tak zhuntovaný... :) ale jinak bych řek že je motoricky ok, nemá moc najeto a řadí jako novej... přemejšlim jestli ho dát spíš do originálu, a nebo zbastlit Café racer - návrh už mam, samozřejmě všechny změny vratný - jen se bojim na to vlítnout... :)

• Fichtlsraz Všelibice 2014

Tak se nám rok s rokem sešel a Všlibice jsou tu zas... Tentokrát jsem se zúčastnil v osekané formě - odjíždělo se kolem 16. hodiny, holt zkouškový je svině. :-) Mustang jel jak drak po delší pauze, dostal čerstvej benzi

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.06.2014
    Uskutečněno: 08.06.2014
  • Drážďany na fichtlech?

Ano! Lze to! I když jsem to nečekal :-) včera najeto 362 km v počtu čtyř strojů (2x Jawa 21 + 2x Jawa 23) , plus moje cca 15 km individuální cesta domů, čili asi 377 km za den na Mustangu. Den předem jsem vyměnil ole

Vloženo: 10.08.2012
    Uskutečněno: 10.08.2012
  • Nová řezězovka, dodělávky...

Protože starej řetěz byl vytahanej a po nedávném zmoknutí orezlej, sekundární kolečko už celkem jetý a chtěl jsem pod ním stejně měnit preventivně gufero, rozhodl jsem se pro výměnu řetězu a sekundárního kolečka. Rozeta

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2012