Cagiva Supercity 125 (1994)

Vlastník Moracek
Vloženo 17.5.2009
Aktualizováno 17.5.2009

Moje nová Italská 125, která je naplno otevřená. Máme najeto asi 150 km a myslí, že si budeme hodně rozumět.

Motorku sem si dovezl po vlastní ose asi 15 km přes celé Brno. Motorka byla ve stavu ne zcela 100 % takže po 50 km sem musel zpravit lanko na plyn a dotahnout řetěz. Nyní mě ještě čeká přetěsnění hadice od vzduchoveho filtru kde je asi 5 cm díra a v neposlední řadě výměna šroubu na brzdě ( jeden chyběl, druhý strhaný zavít). Tento týden chci ještě zmáknout vyměnit plynové lanko za zcela nové, žárovky v blinkrech, pročistit oil master. Vyhlídkově do dalšich měsíců mě čeká výměna zadní gumy, řetězu a gripů.

....Miloš....
....Miloš.... napsal 16.06.10 v 16:55

Pěkná moto, hlavně vyniknou ty kola pěkně, za 10

dančic
dančic napsal 07.12.09 v 20:25

v tomhle zbravení to ej maso.. moc pěkná.. tohle bych si nechal líbit

funtom.24
funtom.24 napsal 08.11.09 v 17:23

Pěkná ostatně vlastním ji taky, tak jsem zvědavý, čím mě překvapí, Tak spoustu km bez nehod a hlavně po 2 kolech ! :)

Moracek
Moracek napsal 06.07.09 v 11:55

No zatím nejezdím takže mě to moc netíží..., ale co jsme zkoušeli tak tam už šel docela v pohodě no ostatně tenhle pátek už vyjedu tak napíšu první dojmy .. sice jen se zajíždění...

650ccm
650ccm napsal 02.07.09 v 12:26

Pěkná.
Ten neutrál by tam měl jít, když trošku mašinou popojedeš dopředu nebo dozadu (stačí většinou tak do půl metru). Nesmíš mít moc vysoký volnoběžný otáčky.