Honda CBR 600F (2007)

Vlastník Sphere
Vloženo 16.5.2009
Aktualizováno 24.5.2011

Vloženo: 23.04.2010, Uskutečněno: 20.04.2010, Zhlédnuto: 3x

Po extra rychlé přípravě motorky jsem ráno v pondělí 20.4. vyrazila s batohem na zádech do Libně naložit Hondici spolu s dalšími motorkami do dodávky. Po dlouhém balení, přenášení a přeskládávání spousty věcí jsem coby součást organizačního týmu agentury spolu s ostatními konečně naskočila do auta a hurá do Mostu na autodrom! Na místě zase všechno vyložit, ale našlo se několik dalších pomocných rukou, takže do půl hodiny stála provizorní kancelář v boxu číslo 4 a mohlo se začít s registracemi Jako tým jsme se teprve sehrávali, ale myslím, že jsme pracovali celkem rychle a do další akce v Brně stihneme vychytat mouchy ku spokojenosti všech účastníků tak, aby vše odsejpalo jak má a nikdo nebyl zbytečně zdržován Ke své osobě či spíše motorce asi vhodné podotknout, že když ji Honza Halbich coby hlavní dozorčí technických kontrol viděl, tak mu poněkud povylezlo obočí blíž k vlasovému porostu, ale sprostá slova si nechal pro sebe V rámci aktuálních možností upravil podvozek i sedlo, vyměnila se zadní pneu, aby se trochu zvýšila šance na mé přežití při jízdě Na zbytku se ještě bude muset zapracovat, zejména s extra měkkýma vidlema bude nutno zakouzlit. Holt, není to zrovna typ mašiny na okruh nejvhodnější

A co dodat k samotnému ježdění? Počasí se umoudřilo a v úterý bylo příznivé, nikdo se vážně nezranil, nějaké pády byly ale v zásadě vše v pohodě. Já jezdila v Céčku s týmovou kolegyní Angie a Danym--, který s námi jezdil jako instruktor. Zážitký skvělé a nepřenosné Bála jsem se, že po zimě nebudu vědět, jak se řadí a brzdí, ale tyto dovednosti se naštěstí nedají zapomenout, takže na začátek jsem byla se sebou celkem spokojená Myslím, že i Hondici se jízda líbila, nechala se vytáčet ochotně a spolehlivě, je to prostě moje hodná holka
Ve středu 21.4. bylo počasí výrazně horší, strašná zima, střídavě mžilo, na závěr dne přišly i kroupy! Pádů nebylo málo, ani mě se drobné sklouznutí nevyhnulo, ale nedělám z toho tragedii, těší mě, že to nebylo jezdeckou chybkou ale kombinací studeného asfaltu a studené pneu, tudíž si nemusím příliš nadávat Výsledkem výletu mimo trať je uražená řadička a prodřené víko altíku, ale to by se mělo dát rychle opravit Na tomto dni byla nejavíc frustrující lezavá zima, než jsme pak ke konci dne všechno zabalili a dojeli do Prahy, uteklo ještě hodně času a musím říct, že tak dobře už jsem se dlouho nevyspala jako po návratu domů
Na závěr děkuji bikerovi1300 za to, že mě do týmu angažoval a poskytl mi tak příležitost okusit to nejlákavější z motorkářských aktivit (aspoň pro mě), a také svým kolegům a kolegyni z týmu za milou společnost, podporu a spolupráci. Už se s Vámi moc těším do Brna!

• Podzimní :-)

Tak nám to nedalo a vzhledem k slunečnému i když studenému dni jsme pro práci s Cat-nikitou vyrazily propátrat krajinu západně od Prahy :-) Vyjížďka víc než povedená, zakončená třešničkou na dortu v podobě výborné večeře

Vloženo: 13.10.2010
    Uskutečněno: 13.10.2010
  • Rakousko, Itálie

Poté co jsme zdolali nejvyšší kopec v Rakousku, zatoužili jsme po koupeli na Jadranu :-) Nejkrásnější však stejně byla cesta přes příslušný průsmyk a Dolomity! Zpáteční cesta proběhla opět přes GG, ovšem za šera, poslé

Vloženo: 30.08.2010
    Uskutečněno: 26.08.2010
  • Rakousko II.

Nebylo možno nenavštívit vyhlídku Edelweiss Spitze během šplhání po Grossglockner Hochalpenstrasse :-) Výjezd to nebyl zcela nenáročný, silný provoz a největší stoupání, jaké jsme s Hondicí dosud zažily :-)

Vloženo: 30.08.2010
    Uskutečněno: 25.08.2010