Honda CBR 600F (2007)

Aktualizováno 24.5.2011

Deník motorky
Nalezeno 22 záznamů

• Podzimní :-)

Tak nám to nedalo a vzhledem k slunečnému i když studenému dni jsme pro práci s Cat-nikitou vyrazily propátrat krajinu západně od Prahy :-) Vyjížďka víc než povedená, zakončená třešničkou na dortu v podobě výborné večeře

Vloženo: 13.10.2010
    Uskutečněno: 13.10.2010
  • Rakousko, Itálie

Poté co jsme zdolali nejvyšší kopec v Rakousku, zatoužili jsme po koupeli na Jadranu :-) Nejkrásnější však stejně byla cesta přes příslušný průsmyk a Dolomity! Zpáteční cesta proběhla opět přes GG, ovšem za šera, poslé

Uskutečněno: 26.08.2010
  • Rakousko II.

Nebylo možno nenavštívit vyhlídku Edelweiss Spitze během šplhání po Grossglockner Hochalpenstrasse :-) Výjezd to nebyl zcela nenáročný, silný provoz a největší stoupání, jaké jsme s Hondicí dosud zažily :-)

Uskutečněno: 25.08.2010
  • Rakousko

Ve dnech 24.-29.8.2010 jsme s uživatelem dmedon procestovali motorkářsky oblíbenou část Rakouska, navštívili jezera Attersee, Mondsee, Wolfgangsee a Zell am See

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 24.08.2010
  • zkouška vyšší kubatury :-)

děkuji majiteli tohoto pěkného Fároška za zapůjčení a možnost vyzkoušení silnějšího stroje :-) po počátečních obavách jsem zjistila, že Honda je Honda i v litru a je to tedy spolupracující harmonická motorka, která nechc

Vloženo: 29.08.2010
    Uskutečněno: 19.08.2010
  • Vyjížďky CBR 600 f girls clubu

Nejen občasný déšť byl zřejmě příčinou malé účasti, ale aspoň se ukázalo, kdo je skalní členkou :-) Večerní výlet na Dubou na navlhlém kluzkém asfaltu prověřil nejen jezdecké schopnosti, ale také charakter Cat-nikity a m

Vloženo: 13.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Výlet na Orlík

Z původně plánovaného dvoudenního tripu do Jizerek a Krkonoš se skrz sobotní povodeň nakonec stal jednodenní gastrovýlet po dobrých hospodách v okolí Milevska :-) Výtečná svíčková, posléze taktéž výtečné palačinky se zmr

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 08.08.2010
  • Slovakiaring

co dodat? opět skvělé zážitky z okruhu :-) I to kolínko tam už padlo..:-D bohužel, v tento historický okamžik nebyl zrovna nablízku žádný fotograf :-D

Vloženo: 24.08.2010
    Uskutečněno: 04.08.2010
  • Kínovec s motorkáři ze Slaného

Prima výlet pod patronací Bonjoura, ke kterému jsme se rády přidaly s Cat-nikitou a LennyOwl v rámci neoficiální vyjížďky CBR 600F GIRLS CLUBU. Krásné slunečné počasí k výletu přímo lákalo, společnost byla příjemná a sil

Vloženo: 02.08.2010
    Uskutečněno: 01.08.2010
  • Šumava, Lipno, Kvilda

vynikající spontánní akce spojená s noclehem v nečekaném místě za hrozící bouře, která si to opravdu přihrnula poté, co jsme zaujali pozici v opuštěné pile...:-DD předtím jsme se málem uvařili cestou na Lipno, ale po ces

Vloženo: 26.07.2010
    Uskutečněno: 22.07.2010
  • Pannonia ring, Da-racing

Rychle to od Mostu uteklo a ejhle, vyráželi jsme do Maďarska :-) Po jistých peripetiích logistického charakteru se nakonec celý tým Da-racingu včetně motorek sešel v místě konání, nacházejícím se celkem nedaleko od Brati

Vloženo: 20.07.2010
    Uskutečněno: 15.07.2010
  • Transpublic cup, 4.7.2010

V pátek 30. 6. jsem se poté, co jsem se zmátořila z okruhaření v Mostě, nakonec rozhodla k přesunu na Moravu. Tentokrát jsem neměla sil na trasové experimenty a vzala jsem to po dálnici do Hradce, kde mi kámoš nabalil st

Uskutečněno: 04.07.2010
  • DA-racing, Most, 30.6.-1.7.2010

Tentokrát vyšlo počasí přímo ukázkově, výsledkem byla naplněná kapacita na naší akci :-DD Za sebe děkuji tentokrát především Luberjackovi, který mi půjčil nahříváky a věnoval se mi na trati, čehož výsledkem bylo nejen zl

Uskutečněno: 01.07.2010
  • Motosraz Valkýristů- Mladé Buky u Trutnova

Krásný den k výletu přímo lákal, tak jsme s AndreouDBR a ještě jedním zcestovalým Ducatistou vyrazily navštívit pár známých. Cesta byla příjemná, s Valkýristy jsme se potkali již u vodní nádrže Královský les, kde právě a

Uskutečněno: 26.06.2010
  • Ještěd

Jelikož počasí navzdory všem předpovědím přálo, v rámci Motosletu jsme se rozhodli malá skupinka vyrazit na vyjížďku, nejdříve do Pekelných dolů, kde mnozí z nás byli třeba jen jednou a někteří nikdy a poté na Ještěd, ka

Vloženo: 22.06.2010
    Uskutečněno: 19.06.2010
  • 2. Motoslet žen, Staré Splavy

V termínu 18.-20.6. proběhla prima akce, na kterou jsme se mnohé/mnozí tak dlouho těšili již od loňské premiéry :-) Lokalita byla pro tentokrát zvolena spravedlivě v Čechách oproti loňskému moravskému Vílanci,aby se žádn

Vloženo: 22.06.2010
    Uskutečněno: 19.06.2010
  • DA -Racing, Brno

26. a 27. května proběhlo další okruhové ježdění, pro tentokrát v Brně. Přes ne zrovna přejícné, prakticky aprílové, střídavě dešťové a střídavě slunečné počasí se nakonec hodně jezdilo, i když v prvním dni to řada závod

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.05.2010
    Uskutečněno: 26.05.2010
  • Peruc Říp

Letošní první výlet na silnici, ve společnosti LennyOwl a stauba :-) co dodat, počásko přálo, oběd v hospodě pod Řípem nám taky moc chutnal!

Vloženo: 10.05.2010
    Uskutečněno: 08.05.2010
  • Laďák Creptus :-)

Včera jsme namontovali vánoční dárek pro Hondici..trošku opožděně, ale to mělo své důvody :-) Je krásný, má moc pěkný hluboký zvuk, přitom není uřvaný a žádné problémy s výkonem motoru se nekonaly. Dnes jsme ovšem spolu

Vloženo: 07.05.2010
    Uskutečněno: 07.05.2010
  • Pár profi foteček z okruhu

aspoň pro zasmání :-) a taky pro porovnání, neboť doufám, že na konci sezony, už na tom budu sedět podstatně lépe :-D

Vloženo: 04.05.2010
    Uskutečněno: 20.04.2010
  • Most s DA-racingem, 20.-21.4. 2010

Po extra rychlé přípravě motorky jsem ráno v pondělí 20.4. vyrazila s batohem na zádech do Libně naložit Hondici spolu s dalšími motorkami do dodávky. Po dlouhém balení, přenášení a přeskládávání spousty věcí jsem coby s

Vloženo: 23.04.2010
    Uskutečněno: 20.04.2010
  • Příprava Hondice pro okruhovou zábavu :-)

Navázáním komunikace s jednatelem DA-racingu v zimě vyvstala otázka, kterak Hondici na následující sezonu připravit. Původně jsem zvláštní okruhové ambice neměla, plánovala jsem se tak 2x za sezonu sklouznout, ale nakone

Vloženo: 23.04.2010
    Uskutečněno: 19.04.2010