Honda CBF 600S (2004)

Vlastník vimánik
Vloženo 7.5.2009
Aktualizováno 19.6.2009

Mašina, která umí jezdit, tak jak potřebujete. Díky motoru původem z CBR, který má ponížený výkon a zvýšený krouťák, umí jet úplnou pohodičku do 5000 ot. nebo také pořádnou palbu kolem 8-10 000 ot.

Lítám na ní druhou sezónu. Zatím žádné problémy - jen výměny všeho možného spotřebního... příprava na sezónu stála cca12 000,-

Jezdím teď na Michelin Pilot Road II. - po nějakých 2 000 km můžu říct, že drží až do krajů velice dobře a střed se mi nesjíždí (ale dost to klopím). Jen při výjezdu v prudkém náklonu a plynu na max. ( při dvojce)se už neudrží a trošku si proklouznou - to ale není o gumách, ale o limitech... Na mokru jsem měl možnost zatím jen jednou a bylo to překvapivě stabilní - až moc - vůbec jsem to neutrhnul, protože jsem měl obavu, že půjdu ven...

ABS - to je na dlouhé povídání - postupně dopním... Funguje skvěle, ale je koncipované na cestovní jízdu -dle mého názoru - by mohla být brzda na suchu kousavější, resp. ABS by mohlo ještě chvilku počkat než sepne. Na mokru je to super.