Honda CBF 600S (2006)

Vlastník Arno
Vloženo 23.4.2009
Aktualizováno 23.4.2009

Skvělá, spolehlivá!

Výborná mašina pro pokračování v bláznění po delší pauze (20let!). Předtím jsem mělJawu Bizon 350 a přechod na CBF600S-ABS bylo asi to nejlepší, co jsem mohl po tak dlouhé pauze udělat. Posed je dosti podobný, akorát těch koníků je kapánek víc! ) takže jsem si zvykl velmi rychle. Najel jsem s ní ca. 25.000 km a mohu jen potvrdit, že šlapala jako hodinky.

Jeden problém ale vznikl, když jsem se s ní proháněl na brněnském okruhu a v levotočivé zatáčce jsem si neuvědomil, že hlavní stojánek mi nedovolí naklopit tak, jak bych chtěl... a já naklopil!! Naštěstí to odnesly jen hadry, padáky a levá strana řidítek včetně plexi, blinkru a plastů! Dokonce jsem po drobné opravě (výměna spojkovépáčky a drsném vyrovnání řidítek), byl schopen odjet dom po svých dvou!

Jak to ale už bývá, s jídlem roste chuť a svou milou CBFku jsem loni vyměnil za funglovku VFR800ABS. Ale to už je jiná story!!

Závěrem jen mohu těmy, kteří mají ještě malézkušenosti nebo mají trochu obavy po delší odmlce opět sednout na mašinu, CBFku jen vřele doporučIT!!

térapéra
térapéra napsal 24.04.09 v 11:21

arno gratuluju, stejně dobré zkušenosti a špatné s tím kroucením přes 180km, nikdo mi to nevěřil, takže jsem ráda, že někdo má stejnou zkušenost. Ale asi to dělá polokapotáž, bo před tím jsme měla "N" verzi a tolik se to nevlnilo. červená je fakt pěkná, ještě jednou blahopřeju k VFR, věřím, že to je jinááá