Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník mike.46
Vloženo 18.4.2009
Aktualizováno 16.10.2011

Vloženo: 26.04.2009, Uskutečněno: 26.04.2009, Stav tachometru: 4926 km, Zhlédnuto: 11x

Dneska 172km. Byl to spíš boj s větrem než vyjížďka, kterou bych si užíval. Navíc jsem v některých úsecích zvolil ne zrovna kvalitní silnice, ale aspoň vím, kudy příště ne. Jel jsem do Turovce, kde jsem musel něco vyzvednout manželce. Odtud Chýnov, Kamenice nad Lipou, Žirovnice, Studená, Kunžak, J. Hradec, Lásenice a domu.
Dneska mi trochu zalepilo. V jednom úseku jsem roztočil dvojku a při přeřazování na trojku, kdy se lehce nejspíš nadzvedlo přední kolo, přišel hodně silnej poryv větru a to přední kolo mi skoro ukradl :). Nepříjemnej zážitek.
Příště si nejspíš dám nějakou jihočeskou klasiku, jako Netolice-Prachatice-Libín nebo tak něco.

• Luxusní výlet do Rakous

Wow. Dneska jsem najel asi nejvíc km za jeden den. 415km na supersportu je fakt mazec. Směr Přední Výtoň - Helfenberg - Waxenberg pak na Linz a odtud přes nějaké polňačky :) na nejluxusnější silniční úsek, který znám. A

Vloženo: 28.08.2011
    Uskutečněno: 28.08.2011
  • Léto 2011

Díky pracovnímu vytížení a stavbě domu sem vůbec nestíhám něco dopisovat... Sice jsem to ani nečekal, ale povedlo se během července a srpna udělat pár hezkých vyjížděk a hlavně díky hezkému víkendu v polovině července a

Vloženo: 24.08.2011
    Uskutečněno: 24.08.2011
  • Brno DA-Racing 10.5.2011

První letošní okruhové svezení a snad ne poslední. Původně na 2 dny, ale nakonec vyšel jen jeden. Počasí nám přálo, celý den krásně sluníčko a teplo, prostě luxus. Ráno registrace a také technická přejímka, kde mě chlá

Vloženo: 15.05.2011
    Uskutečněno: 10.05.2011