Honda CBF 600N (2004)

Vlastník Oggy22
Vloženo 12.4.2009
Aktualizováno 30.3.2014

Hondičku jsem si dovezl 4. dubna 2009. Chvilku jsme si na sebe zvykali, ale po pár stovkách najetých kilometrů mi pěkně padla do ruky.

První dojmy - jeden dva tři

Je to všestranná motorka, která zvládne v klidu cestování a když mám chuť tak se s ní i pořádně vyřádím. Je velice pohodlná, ale je to zase na úkor níže položených stupaček a vlastně všechno je na ní nějak moc dole, protože už není moc věcí které bych neměl obroušené. Je velice dobrá i na jízdu ve dvou. Má velice pohodlné sedlo a ani žádný spolujezdec si zatím nikdy nestěžoval. Ba naopak. Jako negativní se mi jeví zrcátka, protože aby v nich člověk viděl provoz za sebou, tak se musí vyklonit asi půlmetr mimo motorku.

pawell
pawell napsal 30.03.14 v 16:55 10b.

Pěkná motorka, pěkné fotky. Hodně šťastných kilometrů!

spidi.rrr
spidi.rrr napsal 18.09.10 v 16:47

No krasne fotky. Ale pamatuj co jsem ti rikal Casey

kasmar
kasmar napsal 19.04.10 v 19:41

Človeče slušně to klopíš Zatímco mnozí jiní ve snaze dát koleno za každou cenu visí vedle motorky a jedou skoro rovně, ty jsi druhej extrém

Danke
Danke napsal 09.03.10 v 18:23

Pěknej náklon

Verča01
Verča01 napsal 21.02.10 v 20:43

jůů moc děkui za komentář jinak, opatrnost dobrá,horší když potkáš v zatáčce d**** jako já..takže na slova "bylo by vás škoda" je pozdě jinak přeju tobě, aby se ti nikdy nic takovýho nepřihodilo..fotky jsou úžasný a motka taky...lítej nízko za desítku