Yamaha TDR 125 (2000)

Vlastník Holmis
Vloženo 9.4.2009
Aktualizováno 29.10.2010

Krásné velké 2T cestovní enduro. Žádná 4T lemra, ale pro začátečníka super.

4. dubna 2009 jsem si TDRko přivezl z vesnice Pecka, původní majitel ho měl asi jen 4 měsíce a prodával ji s tím, že mu ji rodiče nedovolí odškrtit (přitom prý jezdí závodně motocross), jelikož je ze SRN tak mělo nějaká ta omezení:
1. Elektronické (někde kolem 85 km/h přestala dávat jiskru)

2. Výfuk (na začátku výfukového kolene byla navařená restrikce, tahle restrikce měla být jen do roku 99 od 00 měly být v koleni navařené půlkroužky, a to je na koleni vyražený rok výroby 00, Yamaha měla asi nějaké zmatky J )

3. Přívěra (výfuková přívěra ypvs, ta se musí správně nastavit, aby plně otvírala někde kolem 7000 ot. S tím byl poměrně dlouhý boj)

Celé jaro a část léta jsem řešil správné nastavení a to proč se, motorka ve vysokých otáčkách dusí nakonec to vyřešili v MotoSuchý zvětšením sání. Sehnal jsem si nerezovou koncovku výfuku, kterou mi kamarád přes zimu vyleštil (viz foto) má lepší zvuk a vypadá opravdu dobře. Na motorce jsou obuty gumy značky Dunlop (ještě z výroby) gumy jsou to opravdu dobré v lehčím terénu se neztratí a na silnici drží jak přibité i za mokra. Motor je hodný až do 7000 ot kdy se otevírá přívěra a to je teprve něco

použitý olej: Q8 moto RS Extreme (naprostá spokojenost)

Tak už má holka jiného majitele věřím že bude dobře sloužit

Slack
Slack napsal 19.09.10 v 15:25

Měl bych na tebe dotaz.. Taky jsi chci koupit TDR ( za rok, či dřív ) .. A tak bych na tebe měl pár dotazů... Konkrétně, kolik ti to max. jede, a při max. rychlosti žere l/100km/h... A o té přívěře.. Kdyby jsi mohl, pošli mi do zpráv tvoje icq.. Díky moc

CharlitoCZ
CharlitoCZ napsal 19.08.10 v 20:47

super bike, ať si užiješ hodně zábavy!

Radisx
Radisx napsal 27.07.10 v 22:13

TDR to je nejlepší volba ze 125

RickVFR
RickVFR napsal 14.07.10 v 23:17

Moc mekný FunBike od Yamahy. Tak nech slúži a robí iba radost z jazdy. Prajem hodne šťastných kilometrú a dávam jasných 10 bodú

BorisVTR
BorisVTR napsal 06.07.10 v 19:50