Yuki CSR 125 (2008)

Vlastník Rabb
Vloženo 27.2.2009
Aktualizováno 29.10.2009

Vloženo: 07.05.2009, Uskutečněno: 20.04.2009, Stav tachometru: 2880 km, Zhlédnuto: 6x

jezdil jsem asi necely mesic na rozladene motorce, byla velka vule ventylu, coz vedlo k velkym vibracim, spatnemu spalovani (vedlo to k tomu ze motorka moc bastila), a strasnej kraval, a aby toho nebylo malo, tak se zapojilo i gufero, ktere zacalo nehorazne tect, dale mi praskali stale zarovky, coz uz jsem nemohl rozdejchat a tak jsem ji odvezl do servisu na opravu...
Moje nahlasene opravy/vylepseni:
zlomena merka oleje - mel jsem na to podezreni, ale nebyl jsem si jisty, v servisu potvrdily: vymeneno
vymena gufera, tece olej na vyfuk - vymeneno/opraveno
zestelovani ventylu - opraveno/ ne na dlouho po 30km to zacalo nanovo
vymena praskleho leveho zrcatka (uz od koupi) - vymeneno
vytekla baterie,s timto problemem souviselo i praskani zarovek, coz zavinilo rele na alternatoru, ktere souvisi z hlavnim rozvodem el. produ po motorce - baterie, zarovky, rele - vemeneno ( zadni svitila asi 200m pak klekla)
serizeni plynu, volnobehu a spojky - serizeno,(proc ne kdyz je to jeste v zaruce :D)
ODBLOKOVANI - v servisu mi rekli, ze to nejde, pry je ten krouzek napevno, takze: BEZ ODBLOKOVANI :(

toto asi budou vsechny chyby, ktere jsem jim nahlasil, akorat jsem na ni cekal tri tydny nez ji daly dohromady (nekonecne dlouhy tri tydny).

• Poslední Krumlovská

prostě skvělý, parádní atmosféra a těch motorek.. =D celkem jich prý bylo pouhých 130 kusů

Vloženo: 19.09.2009
    Uskutečněno: 19.09.2009
  • menší setkání a parking před školou... =D alias moko7, já, Kornout a nakonec nejsilnější Jonny_Hammer

Vloženo: 17.09.2009
    Uskutečněno: 17.09.2009
  • Opravdu nečekaný sraz, když se kámoši ukázali před barákem.. :D Alias moko7 a Jonny_Hammer

Vloženo: 03.07.2009
    Uskutečněno: 30.06.2009