X-motos XB 35 (2008)

Vlastník jiskra
Vloženo 24.2.2009
Aktualizováno 1.3.2009

to jsem si koupil na blbnuti nemam nato sice moc cas ale za ty prachy je to dobry moselo se to trochu doladit ale furt to vrci a to e hlavni

mám ji přes půl roku závady:lanko plynu po dvouch měsicich kaput, spojkové za dalši měsic kaput nechal jsem si udělat trochu bitelnější stály kolem třech stovek nic hroznýho.Hned se mi nezdála obrovská vůle v uložení zadní kyvce a přepákování jehlová ložiska jsem nechal origo, ale nechal jsem si udělat těsnější vnitřní kroužky jak na jehly, tak na hřídelku a nechal zakalit a je klid.Vůle, která dělala na zadním kole asi šest cm, bila fuč .pak uz jen šroub co drži motor se povolil a pri utahování se strhnul, tak jsem dal všude česky tvrdost 8,8 a je klid nic se už nepovoluje.Co se týče motoru jednoduchý a zatim absolutně spolehlivý náplň oleje je 1L doporučuji měnit i dřiv podle toho v čem jezdite přeci jen tam neni ol.filtr jen takový trapný sejtko ! Ventily se dělají na hovno hlavně ten výfukový blbě se kněmu může, ale dělal jsem je třikrat a na posledy, už

jsem je nemusel ladit mohlo by to být silnější, ale za ty prachy a a s mýma skoro sto kilama se to vyškrábe všude, motor je třeba déle ohřát alespoň pět min., jinak se kucká jak sviňa.

Meellmmeenn
Meellmmeenn napsal 26.02.13 v 19:04

Radu

Meellmmeenn
Meellmmeenn napsal 26.02.13 v 19:04 10b.

Ahoj mam xb 35 a nevim jakou měrkou mam naštelovat ventily, Mužu poprosit o radi dekuji Nevim jak tu mam nekomu napsam

Kaprik20
Kaprik20 napsal 07.02.10 v 13:19

Bížo neboj mě se taky kuckali číny musím čekat než se ohřeje a pak už je to OK jojo čínani nemyslej no

black-
black- napsal 14.04.09 v 09:59