Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 18.9.2011

Vloženo: 05.07.2009, Uskutečněno: 05.07.2009, Zhlédnuto: 35x

Dlouho jsem tu nic nenapsal, a to z prostého důvodu-bylo škaredě a nedalo se pořádně někam vyjet. Ale to určo všichni víte, poslední dobou nám počasí holt nepřeje .
Jelikož plánujeme za 2 týdny motodovolenou, rozhodl jsem se na alpíka koupit pár doplňků. Jako první dorazil centrální stojan, který jsem nakoupil přes zdejší bazar. Došel za 2dny po objednání, to hodnotím kladně, montáž mi sice zabrala více času než jsem předpokládal (padací rámy), ale efekt je docela dobrý, chce to jen grif naučit se s motorku správně nadhodit.
No a ještě čekám na podpory bočních brašen (bohužel už měsíc) a doufám že konečně v příštím týdnu dorazí.

• chatařům a chalupářům zdar

Moje další vyjížďka by se dala započítat mezi ty, ketrým říkám okolo komína. V sobotu odpoledne 8.8. 2009 jsemvyrazil na menší relaxační projížďku ke kolegovi z práce. Je to čerstvý chatař, a tak jsem musel omrknout jeho

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009
  • plexi

dal jsem vyšší plexi, sice došlo až po dovolené, ale hlavně že je. Sice jsem od něj čekal něco jiného, ale asi koupím časem ještě vyšší s deflektorem od ERMAXU

Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • motodovolená

Tak jsem tu hodně dlouho nepsal, máme za sebou týdenní motodovolenou na jižní moravě v okolí Pálavy a taky motosraz v Goralii. Alpík taky dostal vyšší plexisklo, zatím jezdí bez problémů a jsem s ním docela spokojen.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2009