Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 18.9.2011

chatařům a chalupářům zdar

Vloženo: 10.08.2009, Uskutečněno: 10.08.2009, Stav tachometru: 37190 km, Zhlédnuto: 3x

Moje další vyjížďka by se dala započítat mezi ty, ketrým říkám okolo komína. V sobotu odpoledne 8.8. 2009 jsemvyrazil na menší relaxační projížďku ke kolegovi z práce. Je to čerstvý chatař, a tak jsem musel omrknout jeho haciendu, kterou stále vylepšuje. Je dost mladý a šikovný, atak se může realizovat a chajdu s pozemkem přetvářet k obrazu svému ). Chata leží v hezkém prostředí nedaleko Vítkova na Opavsku.
Jelikož bylo hezké slunečné počasí jel jsem spíše pohodově a po okreskách, abych se měl čas kouknout jak běží vesnický život a co páchají lidi na svých zahradách. Po cestě jsem potkal mimo jiné i mraky cyklistů, holt jsem ale moc koukal po okolí a z důvodu tohoto a občas vlivem špatného dopravního značení jsem asi 2x sjel z plánované trasy. Vůbec mi to ale nevadilo, jelikož bylo dost času a fajn počasí.
Po krátké návštěvě jsem vyrazil z5 a dobrou náladu mi jen mírně pokazila vyfrézovaná cesta mezi Kajlovcem a Březovou, taky mě pozlobil občas vyskočený 4kvalt při řazení nahoru. Ale jak jsem se později dozvěděl od kolegů na Transalpím fóru-tak mám prý pořádně dokopávat rychlosti.

• plexi

dal jsem vyšší plexi, sice došlo až po dovolené, ale hlavně že je. Sice jsem od něj čekal něco jiného, ale asi koupím časem ještě vyšší s deflektorem od ERMAXU

Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • motodovolená

Tak jsem tu hodně dlouho nepsal, máme za sebou týdenní motodovolenou na jižní moravě v okolí Pálavy a taky motosraz v Goralii. Alpík taky dostal vyšší plexisklo, zatím jezdí bez problémů a jsem s ním docela spokojen.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 20.07.2009
  • podpory a brašny

Tak po dlouhé době (6 týdnů :-() mi dorazily podpory bočních brašen - GIVI, no za skoro 1500,- peněz nic moc-dutá tenkostěnná trubička o průměru cca 6-7mm. No holt nebyly finance na boční nosiče kufrů. Sehnal jsem ještě

Vloženo: 12.07.2009
    Uskutečněno: 12.07.2009