Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 18.9.2011

Vloženo: 17.06.2009, Uskutečněno: 17.06.2009, Stav tachometru: 35600 km, Zhlédnuto: 2x

Tak jsem po nějaké době mohl vyjet ven. Stalo se tak v pátek 12.6. okolo 4hodiny odpoledne. Jel jsem na chatu do Boškova u Potštátu, kde se konalo takové menší setkání spolupracovníků. Začátek dne ale vůbec nevypadal dobře, přeháňky, silný vítr a docela chladno. Docela vážně jsem uvažoval o tom,že místo na mašině pojedu autem. Nakonec jsem ale přece jen sedl na motorku a jel, měl jsem docela štěstí, protože jsem chytl jen pár kapek deště ve Fulneku. Trasu Ostrava-Bílovec-Fulnek-Odry -Potštát-Boškov jsem projel bez problémů. Nepotkal jsem ani jednu motorku za celých 60km,požitek z cesty mi nezkazil ani vítr ani místy zasviněná silnice (způsobeno stavbou dálničních přivaděčů-asi?). Po necelé hodině jízdy jsem byl v cíli cesty v Boškově. Motorku jsem "ustájil" na zahradě a ihned vyfasoval od kamaráda plachtu s oky, kterou jsem motorku pečlivě zakryl. Dobře jsem udělal, jak se později ukázalo. Od té doby až do soboty do rána asi 6-7x za sebou krátce tak na půl hoďky intenzivně zapršelo.
Naštěstí předpověď počasí na zbytek víkendu meteorologům docela vyšla, nedělní cesta zpět byla super, potkal jsem tak 15-20 strojů a pokochal se i pohledem na okolní krajinu.

• chatařům a chalupářům zdar

Moje další vyjížďka by se dala započítat mezi ty, ketrým říkám okolo komína. V sobotu odpoledne 8.8. 2009 jsemvyrazil na menší relaxační projížďku ke kolegovi z práce. Je to čerstvý chatař, a tak jsem musel omrknout jeho

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009
  • plexi

dal jsem vyšší plexi, sice došlo až po dovolené, ale hlavně že je. Sice jsem od něj čekal něco jiného, ale asi koupím časem ještě vyšší s deflektorem od ERMAXU

Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • motodovolená

Tak jsem tu hodně dlouho nepsal, máme za sebou týdenní motodovolenou na jižní moravě v okolí Pálavy a taky motosraz v Goralii. Alpík taky dostal vyšší plexisklo, zatím jezdí bez problémů a jsem s ním docela spokojen.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2009