Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 18.9.2011

Vloženo: 17.05.2009, Uskutečněno: 17.05.2009, Stav tachometru: 35079 km, Zhlédnuto: 4x

Tak po 14 dnech opět venku dnešní krásný den stál opravdu za to a ukázalo se to už ráno,tak jsem nezaváhal a hned po poledni vyrazil do terénu. Tentokrát jsem se vydal z Krásného Pole přes Ostravu a Frýdek Místek na Čeladnou. Měl jsem v plánu přepadnout známé na chatě a to se mi taky 100% podařilo. Cestou na Čeladnou jsem byl překvapený, že jsem v protisměru potkal asi jen 5-7 motorek, což mě dost překvapilo, ale asi to bylo "obědovým" časem. Jízda, cca 55km byla docela super, cesty poloprázdné, větřík trochu pofukoval, ale dalo se. Na nebi sem tam mráček a já se pomalu přesunoval do hor. Díky jasnému počasí byly krásně vidět okolní zalesněné kopce nad nimiž se vznášelo pár paraglajdistů. To už jsem byl ale v Čeladné, na začátku vesnice zúžená cesta a nějaká oprava, budování kanalizace nebo něco takového, samozřejmě štěrk, takže předepsaná 30km rychlost byla akorát. Časy, kdy byla Čeladná klidnou obcí jsou ale tytam, všude plno chatařů a cyklistů, navíc na začátku obce se budují bytové domy , které se sem dle mého názoru ale vůbec nehodí a hyzdí vzhled obce. Za těmito domy jsem odbočil vpravo a podél hřbitova zamířil do svahu k chatě známých. Poslední úsek cesty k chatě vede lesem po nezpevněné cestě, fajn, že byla suchá a tvrdá, mám jen silniční pneu a vzorek už tak akorát. Konečně jsem v cíli své cesty. Po asi hodinovém posezení jsem pomalu vyrazil na z5 prakticky po stejné trase, kterou jsem si trochu prodloužil asi 10km cestou okolo komína. CCa 115 pohodových km.
Z dnešní vyjížďky mám velmi dobrý dojem, na alpovi mám od zakoupení najeto cca 1200km a docela se s ním sžívám, je to výborná motorka.

• chatařům a chalupářům zdar

Moje další vyjížďka by se dala započítat mezi ty, ketrým říkám okolo komína. V sobotu odpoledne 8.8. 2009 jsemvyrazil na menší relaxační projížďku ke kolegovi z práce. Je to čerstvý chatař, a tak jsem musel omrknout jeho

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009
  • plexi

dal jsem vyšší plexi, sice došlo až po dovolené, ale hlavně že je. Sice jsem od něj čekal něco jiného, ale asi koupím časem ještě vyšší s deflektorem od ERMAXU

Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • motodovolená

Tak jsem tu hodně dlouho nepsal, máme za sebou týdenní motodovolenou na jižní moravě v okolí Pálavy a taky motosraz v Goralii. Alpík taky dostal vyšší plexisklo, zatím jezdí bez problémů a jsem s ním docela spokojen.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2009