Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 18.9.2011

Vloženo: 12.04.2009, Uskutečněno: 12.04.2009, Stav tachometru: 34458 km, Zhlédnuto: 4x

Velikonoční vyjížďka po blízkém okolí směr Štítina, Zábřeh, Kravaře, Kozmice, Hlučín, Děhylov, Poruba, celkem najeto asi 70km. Vše o.k. na cestě plno motorkářů. Rozbitá cesta ze Štítiny na Hlučín asi kanalizace a děda co vytáh po zimě auto mi klasicky nedal přednost... Naštěstí jsem to ustál, jelikož jsem jel fakt předepsaných 30km/h. Spokojeně jsem se vrátil domů s tím, že odpoledne se zajedu podívat na motosraz k Hlučínskému jezeru. Motorku jsem ale blbec odstavil do garáže tak, že napůl čouhala ven a spokojeně šel na oběd. Bohužel jsem nedostatečně zajistil křídlo vrat (vadná podpůrná pružina-asi koupím vytahovací nahoru) a vítr mi poryvem rozbil levé zrcátko a navíc mi praskl nepříliš dobře spravený plastový chranič ruky . Nadával jsem sám na sebe, páč je hezky a já musím čekat na zaslání zrcátka a shánět svářeče plastů. Tak zatím tiše závidím těm co mohou jezdit a přeju šťastné km. Můj příští výlet který jsem měl v plánu na tuto neděli 12.4. (Zámek Raduň) tedy odkládám...

• chatařům a chalupářům zdar

Moje další vyjížďka by se dala započítat mezi ty, ketrým říkám okolo komína. V sobotu odpoledne 8.8. 2009 jsemvyrazil na menší relaxační projížďku ke kolegovi z práce. Je to čerstvý chatař, a tak jsem musel omrknout jeho

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009
  • plexi

dal jsem vyšší plexi, sice došlo až po dovolené, ale hlavně že je. Sice jsem od něj čekal něco jiného, ale asi koupím časem ještě vyšší s deflektorem od ERMAXU

Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • motodovolená

Tak jsem tu hodně dlouho nepsal, máme za sebou týdenní motodovolenou na jižní moravě v okolí Pálavy a taky motosraz v Goralii. Alpík taky dostal vyšší plexisklo, zatím jezdí bez problémů a jsem s ním docela spokojen.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2009