Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 18.9.2011

Vloženo: 04.04.2009, Uskutečněno: 04.04.2009, Stav tachometru: 34220 km, Zhlédnuto: 5x

Supr den, až na vítr který dopoledne trochu zlobil. Venku nesčetně motorkářů...Začal jsem dopoledne a řekl jsem si, že zkusím trochu lehčí terén. Vyjel jsem z domu směr Vřesina, Klimkovice, Hýlov-Sanatoria, těsně před areálem jsem zajel na polní cestu a pak do blízkého lesa, kde jsem si trochu "zabahnil" bylo ještě hodně mokro a podařilo se mi 2x zapadnout do směsi listí a bláta, 1x šla mašina na bok ale díky padacímu rámu a blátu žádná újma. Odpoledne jsem ostříkal mašinu vapkou a pak "vysušoval" jízdou po přilehlých vesnicích. Bylo fajn, vítr se uklidnil a alpa jsem dokonale osušil. Sečteno a podtrženo jsem za dnešek najel cca 110 km . Mašina šlapala super, začal jsem sledovat spotřebu, která při jízdách kolem komína dělá cca 5,5 litru. Taky jsem navečer asi na 5km mini trati povolžil svů zákonitý baťůžek . V nejbližších dnech se vrhnu na mazání řetězu a nějakou další menší údržbu.

• chatařům a chalupářům zdar

Moje další vyjížďka by se dala započítat mezi ty, ketrým říkám okolo komína. V sobotu odpoledne 8.8. 2009 jsemvyrazil na menší relaxační projížďku ke kolegovi z práce. Je to čerstvý chatař, a tak jsem musel omrknout jeho

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009
  • plexi

dal jsem vyšší plexi, sice došlo až po dovolené, ale hlavně že je. Sice jsem od něj čekal něco jiného, ale asi koupím časem ještě vyšší s deflektorem od ERMAXU

Vloženo: 08.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • motodovolená

Tak jsem tu hodně dlouho nepsal, máme za sebou týdenní motodovolenou na jižní moravě v okolí Pálavy a taky motosraz v Goralii. Alpík taky dostal vyšší plexisklo, zatím jezdí bez problémů a jsem s ním docela spokojen.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2009