Honda MTX 125 (1995)

Vlastník trevis-pastrava
Vloženo 16.11.2008
Aktualizováno 14.7.2009

Vloženo: 25.01.2009, Uskutečněno: 25.01.2009, Zhlédnuto: 3x

Na tento den nikdy nezapomenu je zima je bez sněhu slunce svítí teplota je 8c nad nulou a mi to neda nakopávam me enduro nasazuji si helmu rukavice a vyjiždim směr za barak do bahna stavise tam cesta takže buldozery to tu krasne sprasali ale jase vtom vyživam bahno semi lepi na kola hmm dale jedu smer od domu nekde nevim kde a vytlačim s te moji 150 no vidim polni cestu kde sem nikdy nejel a vjiždim tam osudova chyba upozornuji jedu sám sem napoli nekde v doline jetu poorane pole po zimnim spanku sem dole v doline a bahno se čim dal vice lepi je všude zastavuji dole ale nemohu se rozjet mam endurovsky drapak což je na pytel nejsou na nem koliky dyš sedim tak se portim vice do pudy a stojim na míste diš jdu vedle ni tak motorka se otači a pada sem tak vyčerpan žeji nemohu uzvednou sly mi nečou sem tm sam 5 km od civilizace kredo nemám nikdo nikde sundavam helmu i rukavice a pokoušim se najit strategicke misto jak se dotat ven vidim les je vzdalen ode mne 500m motorku jen tak tak vleču sem v puli ceste motor vaři je přetížen zastavuji a nechavam ji stat vytahuji klič ze zapalování a vracim se pro helmu kterou semsi položil na zem jak mi spadl milaček na zem mezitim motor chladne sem spet motor vychlad a pokročuji po metrech dale chibi 400 m motor se přehřiva vipinam ho a du proskoumat les v lese je dobra zemina stromky se taki daji objet po 1 km lesem je konečne zachrana polni cesta vracim se pro hondu nakopavam a jedu lesem školku stromu sražim a vjiždim znovu na pole nesmi se zastavit chibi jen 200 m sem na cete vipinam motor a radostí skaču do bahna dokazal semto po menšim očišteni odjiždim smer domov hmm škoda že sem sebou nemnel fotak tento přibjeh byl napsan podle skutečne udalosti

• Nejkrásnější den s tebou zbožnuji tě

Na tento den nikdy nezapomenu naše druhá společná vyjíždka a tolik zažitku :) zbožnuji tě

Vloženo: 14.07.2009
    Uskutečněno: 14.07.2009
  • Lonely Nights

Vloženo: 15.05.2009
    Uskutečněno: 15.05.2009
  • tak už se tešim až zase vijedu

Vloženo: 15.05.2009
    Uskutečněno: 15.05.2009