Jawa 250 Pérák (1953)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 4.11.2008
Aktualizováno 30.5.2017

Dnes jsem si dovezl krásnou jawičku a přez zimu se do ní zkusím pustit,uvidím co z toho vznikne,péráček je pěknej v originál stavu,chybí akorát stojan a levá stupačka,jinak snad vše ok,akorát nevím jestli z něj mám udělat lidovku nebo chrom.

První dojmy - Péráček je stále ve výstavbě,bohužel jsem přišel o svůj svatostánek (garáž) a tím jsem musel veškeré úpravy a opravy pozastavit či omezit na to nejnutnější.

Přátelé bikeři,recenzi a zkušenosti po mě nechtějte,jelikož s tímto krásným strojem nemám vůbec žádné. Za svého mládí jsem sedlal akorát pařízka,panelku 250 a bizona také 250. Protuto jawičkujsem se rozhodl z nostalgických důvodů (asi stárnu ), příjde městrašně krásná ,na svou dobu geniální a jednoduchá.Pro mne to je jakýsiPRA CRUISER všech cruiserů Rád bych si jí nechal v originál stavu,bohužel však byla dost zubožená,tak se nedalo nic dělat a pustil jsem se do toho.Ostatně výsledek posuďte sami ...

Pechyjo
Pechyjo napsal 11.10.10 v 12:40

koukám, hezky po pořádku, tak držim palce ať to dotáhneš
10b

golem92
golem92 napsal 04.02.10 v 18:22

Fakt paráda,dávaám 10 bodů a nejezdíš náhodou na srzy do Turnova ted´ momentálně(K zrcadlové koze)???Jestli ne rád bych tě tam potkal

Tik
Tik napsal 13.12.09 v 17:36

Je to úžasné, umět dávat dohromady tyhle nádherné "staré věci"! Ať ti to vydrží!

T-1000
T-1000 napsal 09.12.09 v 19:06

Pěkný stroj, výhodou je vždycky nádrž původně v laku. Znaky zůstávají hlubší a nebývá tak rezatá. Třeba se někdy někde na Jawací axi potkáme. PS. Kde že bydlí sestřenka?

hiffson
hiffson napsal 10.11.09 v 18:34

Parádní garáž, jedna lepší jak druhá. Firma Abrex chystá modely péráka a 500 OHC tak ve střehu!