Yamaha SRX 600 (1986)

Vlastník sannysrx
Vloženo 24.10.2008
Aktualizováno 3.3.2011

Vloženo: 03.10.2009, Uskutečněno: 03.10.2009, Stav tachometru: 17 km, Zhlédnuto: 12x

Tak dnes za krásného slunečného počasí jsem vyrazil na 1. zkušební jízdu.
Nakonec jsem najel cca 150 km a bez problému . Teda na jeden jsem přišel asi po 500 metrech ,zapoměl jsem dotáhnout pravé zrcátko.
Byla to cesta opravdu spíš zkušební a plna očekávání jestli vše bude jak má a z SRX náhodou něco nepoteče nebo neopopadá .
Motor šlapal jako hodinky nakonec jsem ho osadil již ověřeným karburátorem z původního motoru SRX ,který byl sladěn k otevřenému výfuku a filtrům.
Čekal jsem jestli náhodou někde nebude díra nebo se motor nebude dusit.
Nic takového se naštěstí nedělo. Motor tahá jako pila a každý milimetr na plynu je znát na motoru. Nemá problm se dostávat k max. otáčkám na všechny rychlosti.Spíš naopak ho chce dost hlídat na první tři kvalty,kde velmi rychle rád bloudí až za 7 000.
Trošku si musím zvyknout na nové stupačky.Nejsou o moc ale přeci jen jsou dál.
Spojka je trochu tužší ,tak už mne ke konci pobolívala ruka (budu muset přes zimu zaposilovat zápěstí ).
Už se těším na další cestu:)

• oživení a loučení

Tak jsem byl dnes zprovoznit po zimě SRX a myslím ,že je "připravená" na další sezonu. Bohužel už v sedle někoho jiného . Příští sobotu má přijed vážný zajemce . Bude se mi po ní moc stýskat  :mad:  :mad:   :mad: .

Vloženo: 19.02.2011
    Uskutečněno: 19.02.2011
  • kola jsou doma

tak a už to vypadá radostněji kolečka jsou doma :D předek 2,15 x 18 zadek 3 x 17

Vloženo: 18.11.2010
    Uskutečněno: 18.11.2010
  • Něco na zimní večery

Letošek byl celkem bez problémů. Dospěl jsem k tomu ,že abych se pěkně svezl ,tak musím babičce zapracovat na podvozku. Výměna zadních tlumičů na mne opravdu udělala dojem a to i přes jejich stáří. Jelikož rosí tak jsem

Vloženo: 26.10.2010
    Uskutečněno: 26.10.2010