Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Gejza
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 16.9.2008

Vloženo: 14.12.2008, Uskutečněno: 06.08.2008, Stav tachometru: 19670 km, Zhlédnuto: 3x

Konečně velká jízda. Kluci jsou již na Slovensku a my s Janinou a Jarda Kváča na svý Hondě vyrážíme ve středu za nimi. S Jardou se potkáváme ve Vizovicích a zbytek pádíme společně. Na Moravě samá objížďka. Kluci jsou u Lipt.Mikuláše. Dorážíme až večer. Najeto 520km v jednom dni. Jelikož nejsme zvyklý, tak je toho docela dost. Druhý den dáme výlet do termálních lázní a regenerujeme. Odpoledne volejbálek. V pátek vymýšlíme co dál. Kluci mají Tatry projetý, tak jedeme na Moravu. První déšť na mašině. Čekáme u benzínky. Hranice přejiždíme přes Bumbálku - super zatáčky. Končíme v kempíku Jedovnice kousek od Brna. Počasí nic moc ani další den - sobota. Takže to balíme a vyrážíme k domovu. Přes Jihlavu, Pelhřimov, Milevsko. Celkem jsme najeli 1060km.

• Zazimováno. Pěkně jsem ji vypucoval, dotankoval, ošetřil řetěz a odpojil baterku. Stav tachometru 22630. Měl jsem ještě pár drobných pojížděk mezi Prahou, Károvem a Jesenicí. Jedna delší do Strašic, kde jsem sloužil na v

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 22.11.2008
  • První velká vyjížďka. Z Jesenice od hasičárny nás vyráží 30 motorek, všechny možný značky. Jeli jsme na Zvíkovovské podhradí a okolí a končili jsem na penzionu v Obořišti. Najeto cca 140km a vzhledem k množství motorek t

Uskutečněno: 10.05.2008
    Tachometr: 19530km
  • Koupena v Liberci. Mooc pěkná. Vypadá jako nová. Hned jsem věděl, že ji vezmu. I Janina je spokojená. Vzal jsem i oblečení a rovnou jsem se převlíkl a vyrazil. První den najeto 300km.

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 24.04.2008