Jawa 350/640 (1991)

Vlastník Jawař
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 16.9.2009

Vloženo: 21.09.2009, Uskutečněno: 21.09.2009, Zhlédnuto: 2x

Práci si musím šetřit. Dneska jsem aspoň podotahoval šrouby kolem motoru. Když nastala konečná. Výměna svíček za nové, přišel problém. Jeden závit v hlavě byl zvětšen a byla v něm improvizovaná redukce a svíčka do japonskýho čtyřtakta měla nezdravou barvu.Akorát že mě už definitivně vypověděla přetížená ruka poslušnost.Montáž motoru místo citlivé rehabilitace není pro ní to pravé. Tak jsem si na pomoc zavolal mýho Malýho Jawaře. Konečně se mohl rejpat ve velký mašině místo v jeho Prckovi. Navíc jsme zjistili, že ta hlava je celkově napadená kutilem. Konkrétně jí znižoval pilníkem!Probrousil na dvou místech dosedací plochu. Muselo to potom táhnout jak sviň! Takže jsem radši vzal ze svého původního motoru moje dvě hlavy a bylo.

• socialistik Dragster.

Bohužel se mě to tentokrát nepovedlo. Pro jakousi záhadu to nejelo a nejelo. Špatný den jsem neměl jenom já. Byl tam i kluk s krásně upravenou MZ. Nejelo to prostě více lidem.Ale nevadí. Zúčastnili jsme se a poprvé jsem

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.05.2010
    Uskutečněno: 15.05.2010
  • Týden moření se s hladinami karbů, svíčkama, a těsností sání kvůli Socialistik Dragster.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.05.2010
    Uskutečněno: 13.05.2010
  • oprava na motoru

výměna simerinku pod primárem.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.04.2010