BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník Milan-11
Vloženo 10.9.2008
Aktualizováno 1.9.2015

Vloženo: 14.08.2009, Uskutečněno: 08.08.2009, Zhlédnuto: 9x

Turistický areál Slunečná

Asi 1 km východně od vlakové stanice ČD Velké Pavlovice-zastávka se na vyvýšenině uprostřed vinohradů zvedá zdaleka viditelná dřevěná konstrukce rozhledny Slunečná. Práce na její výstavbě započaly začátkem března a 8. května 2009 byla slavnostně otevřena veřejnosti. Bude celoročně volně přístupná. Její celková výška je 18,6 m. Po 75 schodech kovového schodiště lze pohodlně vystoupat na částečně krytou vyhlídkovou plošinu, odkud se naskytne široký rozhled po okolní krajině. Hlavní dominantou je na západním obzoru masív Pálavy, přímo pod rozhlednou jako na dlani leží Velké Pavlovice. V okolí lze vidět řadu dalších obcí s jejich vinohrady. U rozhledny je zbudováno parkoviště a malý bufet.
K rozhledně bude v nejbližší době od zastávky vyznačena zeleně značená trasa. Dále kolem rozhledny vede okružní Modrohorská cykloturistická trasa.

• Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • Po svátku volný pátek..

Protože byl Svátek práce opravdu pracovní, udělali jsme si malý výlet kolem dokola v pátek.. Nedočkavostí jsem ani nesnídal a tak jsem to napravil u Trampa pod hradem Buchlov..klobásek, točená kofola..olala :-DD Frč

Vloženo: 04.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Počasí nám stále přeje

oskárek už méně hřeje, ale to nám nevadí, "termo" teplo nahradí :-D Pěkná sobota.. malá vyjížďka do nádherného prostředí kolem Vodní nádrže Nové Mlýny. Teplota 16°C - 9°C a jelo se krásně :-DD

Vloženo: 03.10.2013
    Uskutečněno: 28.09.2013