Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník Menieth
Vloženo 4.9.2008
Aktualizováno 18.5.2010

Moje první moto užil jsem si plno krásnejch kilometrů v jejím sedlě budu nani vzpomínat jen v dobrém, nikde mě nenechala a závady s ní nebyly taky žádné. Pro začátek dobrá motorka

Moje první moto jezdí uplně parádně není naco si stěžovat . Pro začátečníky parádní moto. Nic to nežere spotřeba kolem 3.2l/100km a jezdí bez poruch zatim sem na něm najezdil 8000 km a to ho mám první sezonu. Doporučuju všem začátečníkům ;)

Takže s touhle krasavicí už mám naježdělo pře 13 000 km a zatím bez závady ;). Doufám že to takhle bude pokračovat a přes tuhle sezonu natočíme tachometr aspon k 22 000km.

Na jaře 2010 prodána nové majitelce doufám, že bude dobře sloužit

jura-klopič
jura-klopič napsal 05.10.10 v 11:18

chlape dobrej přestup. už jsem drakouše měl v pazouře a proti viragu je to zvíře (je tam znát jinej obsah ) jen mě na něm štve jak se to nedá ani trošku sklopit, aby si si neškrtnul stupačkou

Menieth
Menieth napsal 17.05.10 v 15:19

Díky všem
to Tezetka: už se asi nepotkáme na virágu už odjelo někam do loun k nový majitelce , ale můžeš mě teď potkat na DragStarce 650

Tezetka
Tezetka napsal 05.05.10 v 17:36

Pěkné Virago Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu ...jistých 10b Snad se brzo potkáme

Sámo6
Sámo6 napsal 15.11.09 v 00:02

čau dávám 10b.
máš moc pěknou opěrku s nosičem, to máš kupovaný, nebo sis ji někde nechal dělat???

Iwushka
Iwushka napsal 10.07.09 v 21:05