Aprilia SL 1000 Falco (2002)

Vlastník martjan_1098
Vloženo 16.6.2008
Aktualizováno 27.10.2017

Falco,jako nové po 1.majiteli-"nedělním jezdci",výfuky a nastavitelný tlumič řízení Arrow,skvělý bike na pohodové výlety i svižné vyjížďky.

První dojmy - Prvním dojmem bylo, že při pomalé jízdě padá zvláštně do zatáčky. Náprava je jednoduchá - jet rychleji ;)

Motorku bych doporučil pro - pro rychlého cestovatele

Najeto zatím cca 3000km, dobře čitelná motorka pro (podle mě) nenáročné jezdce. Výkon tak akorát na české cesty, podvozek taky dobrý, i když po předchozí střele trochu měkký :) Líbí se mi (a hlavně přítelkyni), jak je pohodlná, ale taky dobře jede, když ji člověk chytí pod krkem :)

Tak v sezone 2008 najeto pouze 6000km, vetsinu toho jsem stihl jeste do prazdnin, pak nejak nebyl cas. Jen potvrzeni toho, co jsem napsal vyse. Pohodova motorka, spolehliva, ktera dokaze cloveka odmenit pri vyjizdce.

Celkove najeto 12000km, zatim maximalni spokojenost, absolutne bez problemu.

Ted mam na budiku 28000 a pro jistotu jsem před sezónou vyměnil spojku, která začla lehce prokluzovat po výměně oleje. To povazuji rovnez pouze za "provozni investici", takze o.k.

Hodnocení po ujetí 26000km (celkem 36500km na budíku) : Naprosto nedoceněná motorka pro každodenní použití pro všechny účely kromě městského provozu. Skvělý a využitelný výkon, na svou dobu perfektní ovladatelnost, rozumné provozní náklady a vysoká spolehlivost. Nemám co vytknout a docela mě mrzí, že už jsme se rozloučili, náhrada se hledá těžko. I tak ale věřím, že udělá spoustu radosti svému novému majiteli.

Woky
Woky napsal 14.03.13 v 18:01 10b.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 04.10.10 v 11:04

Kdybyste někdo měl zájem, je na prodej v bazaru

-Jandys-
-Jandys- napsal 16.08.10 v 14:09

docela dobrej bajk 10.b,tož ať ti stále šmakuje

martjan_1098
martjan_1098 napsal 05.02.10 v 23:54

No jo, laufy vypadaji dobře, ale hlavně je třeba je slyšet

FiZzeR
FiZzeR napsal 11.11.09 v 16:23

Pěkná pěkná A ty laufy jsou parádní