Yamaha FZR 600 (1989)

Vlastník jardamax
Vloženo 31.3.2008
Aktualizováno 15.7.2008

Yamaha fzr 600..je to už vlastně babička,ale v mém případě zachovalá krasavice..dobře jsem ji v loni koupil majitel Ital o ní pečoval opravdu na Itala až příliš dobře..barva a součástky jsou vše originál..

Koupil jsem jí loni v červnu 07 a mám na ní najeto momentálně kolem 10000km a zatím jedinou závadu co jsem měl byla uvolněná hadice v které byla chladící kapalina která začala unikat.Oprava spočívala pouze v dotažení šroubku a dolití kapaliny.Jinak jsem s ní zatím nadmíru spokojen.

Snažím se o co největší možnou údržbu,protože věřím,že mě to vrátí svou spolehlivostí.Co se mě na této motorce příliš nezamlouvá tak to je velikost zadního kola.Je tam kolo a šířka jen 130/70 18 a jak je známo 18 je hodně nedostatkové zboží v dnešní době a ta šířka pláště proti dnešním šestistovkám také značně zaostává,ale má to jednu pozitivní věc a to tu,že pneu mě tolik nestojí.Jinak jízdní vlastnosti jsou dobré.Krásně drží v zatáčkách a motor zabíra a začíná se čertit od 6500ot.Brzdy jsou také na slušné úrovni.Nedám na tuto babičku dopustit,ale to neznamená,že po očku neokukuji a netoužím po novějších modelech třeba takové Suzuki 750 gsx R..

ven1nca
ven1nca napsal 01.04.10 v 23:59

Vypadá moc dobře.Prostě dvě kukadla mají hodně do sebe.

Georg34
Georg34 napsal 04.08.09 v 20:36

Pamatuju,jak jsem jako 15letej záviděl rakušákům, když je tahali do Brna na okruh. Model s těmahle světlama se mi bude líbit navždy. Dávám za 10 a hodně km bez nehod.

fzr6
fzr6 napsal 26.07.08 v 01:05

někdy se na ní ukaž v buchlovských horách, je hezká, rád bych ju viděl na živo...

MartinR1
MartinR1 napsal 31.03.08 v 21:28