Honda NV 400 C (1986)

Vlastník dandy.m
Vloženo 23.3.2008
Aktualizováno 10.2.2010

Klasický Custom v origo stavu.Modro-černá metla.Zatím víc stála,než jezdila..Vyráběná jen pro Japonský a USA trh.

Zkušenosti právě s tímto modelem ještě nic moc.Je na ní trocha práce a tak spíš ladím,čistím,rozebírám,no prostě se v ní hrabu./a to je nádhera/.Stála u předchozího majitele v garáži pár let,bez zájmu.Budu se snažit jí to vynahradit.Jinak na to,že je to jen 4kilo celkem jede.V TP 32 kW,6-kvalt...Kvalty dost krátký a první 3 skoro zbytečný,jinak fajn posez.To ostatní je shodné se starou VT 500 Shadow,jen 5kilo má černé žebrování a 4kilo stříbrné.S manuálem je trochu problém,prostě nikde není./ten na VT Shadow mám/.

Doplněno - Postupem času jsem doladil všechny drobnosti k obrazu svému.Rozbité jsem opravil a špatné vyměnil.Oleje,filtry,seřízení,doplňky,.atd.Byla to práce,ale mě to bavilo.Za dvě sezony jsme něco nalítali, nikdy mě nikde nenechala a já jí za to dík...Jak se říká - teď už jen jezdit !!Věřím,že si jí kamarád,nový majitel užije..Zjistil sem,že mě láká cestovní enduro...tak mám Afriku a srdce mi teď tepe pro ní !!!/ale na Custom vzpomínám/.

cernovlasa
cernovlasa napsal 17.12.10 v 23:35

Je pekna masinka,at se dari a uzij si pristi sezonu 10ka!!!jak jinak

vosákk
vosákk napsal 11.05.10 v 19:45

10b

kyby
kyby napsal 07.10.09 v 17:05

Nááádherná klasika, taky jsem po ní kdysi pokukoval, ale nakonec je všechno jinak
10b

Adry
Adry napsal 17.07.09 v 22:54

Krásná motorka přeji mnoho pohodových km dávám 10b

Petr67
Petr67 napsal 10.03.09 v 13:01

Krásnej custom Přeji pohodovou sezonu a hlavně bez nehod a poruch přeje Petr67 . Dávám 10B