Suzuki VZR 1800 Intruder (2007)

Vlastník Picasso

KatteKačka napsal 05.07.12 v 22:51

Super hezky psané dávám 10b a doufám, že se někde potkáme

opicakpeta
opicakpeta napsal 01.12.11 v 11:14

krásně napsaný članek pochvala za něj by mě zajimalo co je u tebe když řekneš že jedeš pylu,protože to nejde dohromady co si tam popisoval při trochu ostřejší jízdě u téhle mašiny razantně a nepoměrně roste spotřeba jak paliva tak zadní pneu není problém najed 160 km na nádrž a pneu ani nemluvě.

Rubi
Rubi napsal 13.04.11 v 21:40

Krásně napsané a vyjeté koleje znám také dost dobře.Stroj je to nádherný,tak ať slouží ve zdraví. 10b

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 08.04.11 v 14:10

krása, ten prst na fotce je trochu z puberty mašina 10b bez debat

Hubass
Hubass napsal 14.02.11 v 12:11

tenhle stroj jednou chci) zatím na to neníí !. ale hoodně o tom čtu!. hezky napsáno a dííkec za zkušenosti!. jáá jen jestli je to problém pro prcka s pupkem jako jáá,.. 170cm a 90kg,.. vlezu na to vubec,. ??)

ChecoCabron
ChecoCabron napsal 05.01.11 v 20:58

Moc pěknej popis

lerak..
lerak.. napsal 04.01.11 v 23:30

"v klidu spráskají leckterou zmrlinovou šestku k snídani."
Tohles trochu přetáhl-možná i litra ne?

rozawaran
rozawaran napsal 28.12.10 v 20:52

Krásnej stroj a pěknej koment

SABATH
SABATH napsal 06.11.10 v 16:37

jo a takhle jsem zvuk ''poladil'' ja..-http://www.youtube.com/watch?v=34rtiuT9n20

SABATH
SABATH napsal 06.11.10 v 16:33

cau chlape,jasne ze davam desitku a komentar paradni,100% souhlas

ZORI
ZORI napsal 04.08.09 v 20:59

super článek, mašina bombastická..

majkys
majkys napsal 12.02.09 v 19:44

S tím vztyčeným prostředníkem jsi vůči kolegům motorkářům fakt "frajer". Jinak za mášu 10, moc pěkná. Majk

BaluJarda
BaluJarda napsal 03.01.09 v 23:31

Pořádný macek,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Barakudaxxl
Barakudaxxl napsal 09.06.08 v 10:42

Tenhle stroj je super, jezdím na něm už pár měsíců a souhlasím se vším co jsi napsal. Jen ty špatné vlastnosti ve vyjetých stopách bych nepřisuzoval Intrákovi, ale všem mašinám, které mají zadní pneu nad 200mm. Jemný zvuk spůsobuje silná tlumící jednotka E3 s Kaťákem, vyoperovat a brutální zvuk je na světě. Pozor, práci zadat odborníkům z důvodu možné stráty výkonu neodbornou demontáží, nutný nový software do řídící jednotky. Ahoj, Aleš.

Fachy
Fachy napsal 24.04.08 v 16:40

Jestli máš u PC dobrý bedny tak si poslechni Cobry Dragster na půl míle,odkaz zde http://www.m109riders.com/cobrapipes.WAV
Dal sem k nim ještě Power Commandera a KN filtry a musim říct že mezi 2.5-4 tisíci otáček jako by tam bylo turbo,nárůst na brzdě v těchto otáčkách o cca 6 koní a 8 krouťák.Celkově bych hodnotil výměnu svých laufů velmi kladně,jediný mínus že ten zvuk je možná až moc hlasitej.

160971bike
160971bike napsal 24.04.08 v 03:10

Dik za hodnoceni, pekne jsem si pocet a pobavil se tvym komentarem, tvuj ohoz neni spatny az na ty perka (jezdim uplne ve stejnych )

tomoking
tomoking napsal 07.04.08 v 13:23

Krasna motka ! Mam Yamahu Midnight Star 1300 a po Intrudrovi zacinam posilhavat ... Davam za 1 !

Fachy
Fachy napsal 25.03.08 v 19:19

Čus,dobrý,vidim že si fanda,jestli chceš slyšet a pokecat vo cobrách můžem se sejít na půl cesty,až bude lepší počasí

Boža
Boža napsal 22.03.08 v 22:53

nové hodnocení opět za 10

Nobody
Nobody napsal 04.03.08 v 17:02

Intruder (vetřelec) Něco z jiného světa. Nááádhera. Kdo někdy viděl do smrti nezapomene

Picasso
Picasso napsal 01.03.08 v 08:18

to Boža: no krasavec žádnej nejsem, ale xicht mám někde na přiložených fotkých k jiným motorkám, teď nevím jak ho přidat přímo do profilu. Jestli je slečna škaredá nevím, hodně piju, pak jsou hezký všechny. A s botama nemám na vybranou, mám č.46, čouhají mi ze stupaček, po každé jízdě mám obroušené paty, tak na vyjížďky používám náhradní obuv. Přiznávám, že to vypadá opravdu blbě, ale je mi líto obrušovat motoboty. Že je mám mi snad uvěříš, budou taky někde u ostatních motorek...

Trgec
Trgec napsal 28.02.08 v 21:27

No co dodat, mám podobnou doma ale model to víš každej si ji pořídit nemůže tohle je přesně ONO když chceš jede jako ďábel a jindy pohodička tak snad někdy budu taky dospělej :o hodně šťastných km a slunce na cestách

PETY
PETY napsal 27.02.08 v 07:47

Tak nádherně napsaný komentář jsem dlouho nečet. Jestli vůbec . Přeji ti moc krásných dnů bez nehod.

Freeman
Freeman napsal 25.02.08 v 21:26

Masina je to neuveritelna, to je fakt. Kdyz jsem ji poprve videl, byla to laska na prvni pohled. Hlavne ta bila verze, ta je nadherna a uz jsem se videl, jak pro ni jdu. Nakonec jsem zustal verny te sve, ale timto se mi vzdy pripomene, mrcha Tak ti preji dalsi spoustu pohodovejch kilometru a at jsou jen ty nejlepsi

Orgovany
Orgovany napsal 25.02.08 v 19:58

Muj vysněnej cruiser
http://

Boža
Boža napsal 25.02.08 v 17:23

Moto je skvělé je to nádhera slečna je asi škaredá, když se schovává ty jsi asi také šereda a starej, když se neohalíš a neuvedeš věk : vohoz je pěkný, ale vyzuj ty polobotky a kup si pořádné boty lol lol lol přeji čistou stopu a jen slunce na cestách

Koki
Koki napsal 25.02.08 v 13:46

Je vidět podle komentáře,že nejsi žádné ořezavátko,komentář je suprovej.Jinak mašina je to od pohledu fantazie,kámoš ji má v modrobílý kombinaci,jel jsem s ní opatrnejch 50km a pocity byly super