Honda ST 1100 Pan European (1993)

Vlastník marek_xxx
Vloženo 22.2.2008
Aktualizováno 16.5.2010

Vloženo: 04.03.2008, Uskutečněno: 04.03.2008, Zhlédnuto: 12x

Kontrola ventilové vůle. Protože nás v létě čeká pěkných pár tisíc kilometrů, tak jsem se rozhodl zkontrolovat v jakém stavu jsou rozvody. Zdálo se mi totiž, že v nízkých otáčkách (kolem 1500), např. při zajíždění do garáže, v motoru něco klepe. Asi po hodince se mi podařilo rozebrat kapotáž tak, aby se daly sundat ventilová víka. Byl jsem celkem pozitivně překvapen stavem motoru, protože i když mám najeto přes 100tis, tak na vačkách, převodech a ostatních dílech nebylo znát žádné opotřebení. Jdu studovat manuál a budu v příštích dnech měřit ventilové vůle. Foto dodám

• Tak asi znovu pojedeme do Řecka. Minulý rok se nám tam moc líbilo, tak si to chceme zopakovat. Zase na tři týdny. Trasa ještě není úplně stanovena, ale tam pojedeme trajektem z Benátek do Patry a pak kolečko po Peloponés

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.04.2009
    Uskutečněno: 29.08.2009
  • Tak jsem se konečně letos dostal do garáže. Trošku jsem to oprášil, nastaroval (chytla asi na páte zastartování), nechal ohřát a zjistilk jsem, že nějak nejde do otáček. Takže bude potřeba nový vzduchový filtr a udělat t

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.04.2009
    Uskutečněno: 11.04.2009
  • Při kontrole ventilové vůle jsem sundával podstatnou část kapotáže a náhodou se mi podařilo narazit na zajímavý problém. Vzadu pod sedlem je taková přihrádka na nářadí a jsou tam taky plechové profily nesoucí zadní kufr.

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.04.2008