Husqvarna CR 125 (2002)

Cauris
Cauris napsal 24.02.09 v 23:37

husa hrubator 10 b

EdyBoyS napsal 25.07.08 v 11:32

Kdyby byly prachy tak vemu možná tu 250F ale taky mám strach z údržby, na funglovku nemám. 450 určitě drží víc, ale zase je to o 20 kilo těžší než 125 a má to brutální zátah, tak bacha..
Taky by to chtělo častěji měnit gumy a řetězovku, no uvidíš.. Já už mám Housku na netu, tak snad někdo koupí.
Jinak ty dráty jsem nějak pokoumal a už mi to jede.. ale dík.

Hujer
Hujer napsal 23.07.08 v 23:04

No nejezdim vůbec palbu
Nechci malýho ventila protože by mi určitě padnul Moc údržby na mojí peněženku, to nee. Radši tu 450, zas tak zlý to neni. Když to nepřeháníš a víš kdy máš dost atd tak se na ní dá pojezdit krásně. 250 2T mi moc nevyhovuje, ale určitě víc než dváca. Nakonec u ní stejně skončim

Jinak dráty ti určitě vyfotim), tedy pokud už neni pozdě

EdyBoyS napsal 19.07.08 v 20:29

Blázne, ze 125 na 450 ??
Tak to si asi hodně věříš, to musíš měnit 3 písty za sezónu na tý 125 ne ?
Já jdu po roce na 250 2T, ale jsem si vědom toho, že to bude táhnout jak svině. Ze 125 by jsi měl raději přejít na 250F, ta 450F je už pro profíky, to nevím jestli zvládneš...

Jinak mohl bys mi prosímtě na housce vyfotit jak vede od chcípáku ty drátky do zápalka a kde je to uzeměné na rámu ?? dík

Hujer
Hujer napsal 24.06.08 v 22:32

Tak jsem se nakonec rozhodl s ní odkroutit zbytek sezony... Narvu ted do ní dost peněz tak v ní alespon budu mít jistotu Chtěl jsem RM-z450 rv06, už jsem byl rozhodnutej pro ní ject, ale tak by mě to zruinovalo finančně, že už bych neměl ani na benzín, natož na závody. Ale na příští rok bych jí chtěl

EdyBoyS napsal 19.06.08 v 20:03

Viděl jsem na motoinzerci, že už prodáváš. Do čeho pak půjdeš ? Ještě zůstaneš u 125 nebo půjdeš do něčeho silnějšího ??
Já zkusím asi Hondu.

Joraell
Joraell napsal 17.02.08 v 10:27

PEKNA POTVORA :))

napsal 23.12.07 v 19:58

Dík kluci <br />
Do dvěpade mě lámalo dost lidí z okolí, ale myslel jsem že bude rozumější se nejdřív naučit na dváce(250 by mě na trati zničila, mam co dělat s tímhle)...<br />
Nemám to s čím srovnat z ostrejch dvoutaktů, myslím že spodek to má obstojnej,samozřejmě ne jako 410, ale neni to špatný A ve špici z ní mam skoro strach <br />
hAJPR&gt;Dík. Jasný počítám s tim Už aby bylo teplo, ten tvrdej zmrzlej povrch bolí <br />

hAjPR
hAjPR napsal 23.12.07 v 17:34

EdyBoyS: já jsem ale nemusel vůbec mít na mysli závody...jde o to, že s ní vyjedeš kopec, aniž bys musel točit, což u dvacky moc nejde

Jiří_Tyrk
Jiří_Tyrk napsal 23.12.07 v 16:06

neblbněte tady kluky do 250 2t vy káři, malá kubatůra = nejlepsi, nejzabavnejsi a kdyz to umis tak kazdej jen cumi tak čůs

EdyBoyS napsal 23.12.07 v 14:18

hAjPR: No ale zase když to nebudeš točit, tak moc nepojedeš a každý tě na závodech předjede... A když jedeš plné otáčky, tak to rve ruce daleko víc, to bych asi neudržel...<br />
Já vemu 250 nejdřív koncem sezóny 2008<br />

hAjPR
hAjPR napsal 23.12.07 v 12:44

Mistře Hujere, pěkná, gratulace k ostrý Už se těším, jestli se na jaře potkáme někde na závodech třeba <br />
<br />
EdyBoyS: no, dvěpade rozhodně unavuje mnohem míň, protože nemusíš pořád letět plnej

Rainy
Rainy napsal 23.12.07 v 11:19

Mno když jsem dělal spodek,tak mě to vyšlo asi - 1500za ložiska a gufera,ojka 3000.,rozlisování,slisování a vyvážení kliky 1500 + asi 2000 za práci,takže to docela jde Tak ať se ježíšek činí =D

EdyBoyS napsal 23.12.07 v 11:05

No nevím... Když to dovedeš točit do max otáček, řadíš a spojčíš, tak není problém...<br />
Mě je 18 a 250ccm 2T vemu asi až za rok či dva... ta 125 stačí bohatě, ale musíš tomu dát pořádně na prdel... Ještě se mi nestalo, že bych jel celou trať s max otáčkama, to se nedá udržet.<br />
Ta 250 strašně unavuje, pak nemáš žádnou výdrž, sjíždíš rychleji gumy atd...<br />
<br />
Nevím jak &quot;Hujer&quot; ale já se napřed vyjezdím pořádně na 125 a až budu jezdit nějak hustě, tak vemu 250 (-:

štepa
štepa napsal 23.12.07 v 10:55

dost slusny, CRko jsem uz taky testoval, ale 97&quot; celkem to jede, ale je poznat, ze je to 125ccm, jinac od spoda chodi pekne.. pak kobyl by neuskodilo, ale myslim si, ze pristi rok budes shanet 250 :D

EdyBoyS napsal 23.12.07 v 09:05

Ahoj, moc pěkná Huska <br />
Mám taky CR 125, akorát rok 2000, jinak koukám, že máš vepředu blatník ze Suzuki RM, ten nový model.... Já mám vepředu zase z Yamahy YZ <br />
Ten standar Husqvarňácký byl moc hranatý a nelíbil se mi... Když jsem jezdil na trati, stejně jsem ho zlomil, takže jsem tam dal jinej a vypadá to celkem na pohodu.<br />
Taky ti to jede až ve špici ??<br />
Některé ty novější 125 jedou trošku i spodky, ale mě HSQ jede jen špici, teď přez zimu budu měnit ojnici a ložiska. Co ty ??<br />
Ať jezdí kámo <br />
A pěkné vánoční svátky (-: