MZ 125 SM (2003)

Vlastník noholam
Vloženo 9.10.2007
Aktualizováno 14.10.2007

Je to supr motorka jsem s ni moc zpokojenej ma 15 koní 11,7 kroutící moment 4 ventyli prostě supr.

Zkušenosti: 2x jsem ležel ale to se ale stvá vždy na mokrý trávě ale nic se nestalo. A jednou sem se převrátil to jsem rozbil zadní světlo a prask mi plast tak moc nejezděte po zadním. No takže nejaký ty zkušenosti už jsou. Ale jak řikám supr motorka. A dalsí skušenosti měl jsem upraveného malého fichtla mel převařený rám na tom sem začinal v 7 letech potom Jawa 21, starou ČZ 125, pak ČZ 150, pak Yamaha DT 175 starý vývozák do německa rok byl 88 pak Dandy 50 potom Honda MB 80 A pak Yuki twinsport 125 a ted tohle. ale jezdil jsem na hromadě pučených motorek od kamarádů takže už snad nejaký zkušenosti jsou aspon si to myslim.

Cesty: Zatim jenom v okolí ale mám jich už dost za sebou.

Další info: Pokud máte někdo nějaké nápady na upravu tak je prosím napište do komentářů budu rád diky. A pokud jste nekdo z okoli rokycan tak dejte vědět na icq pokecáme a uděláme nějakou vyjíždku.

noholam
noholam napsal 27.01.13 v 11:00

Ne ne už boužel ne ted mám Suzuki SV 1000

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 18:12 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

stanoktm
stanoktm napsal 23.02.11 v 23:58

chceš poradit na upravy? tak sundej ty divoký pruhy z tý masky... hod prožky na rafky nějaký polepy a miniblinkry...a bude to hned vypadat jinak... když budeš něco potřebovat ješte tak napiš...mě to baví se s tím mazlit...

noholam
noholam napsal 03.03.08 v 21:46

Čau chlapy mam takový problém. Překroutil jse mi náhon tachometru u MZ 125 SM. Tak mam dotaz jestli nevite někdo z který motorky tam pasuje? Všude na internetu když bych ho chtěl obědnat tak píšou boužel jenom délku ale jaký to má závit se nikde nezmiňujou. Odpovědi pište prosím na mail vaclav.seffl@centrum.cz a nebo na icq 393-714-226 moc by mi to pomohlo předem moc dík.

napsal 13.12.07 v 18:24

taky sem nedal na dandyně přednost na křižovatce a smetla me plecharna ale nedopadl sem tak spatne jak tota yuki