Jawa 50/555 Pionýr (1959)

Vlastník Radunov
Vloženo 19.9.2007
Aktualizováno 11.11.2008

Moje zatím první motorka. Spolehlivá!!! Pravděpodobně pro svůj nízkootáčkový motor a mnou vychytaných věcí :P !!

No mám vyšlochtanej tachometr, proto tam mám cyklocomputer na zadním kole, super, úprava spojky na dvoulamelovou

Zkušenosti: Jawa 555, 23, stadion s11, s22, yamaha dt 125, yamaha xt 125, derbi gpr 50,

Cesty: Mám řidičák a super ,jede ve dne i potmě a nebojí se, jen já někdy, ty světla až tak suprově nesvítí

Cestopis: zatím jen přes 3100km(legálně) jsem najel já po silnici, a zatím drží, pouze se mi vyhrkal a upadl kryt řetězu-moje chyba, zacož se mi kamarádi smáli, že se mi sype za jízdy , rozpadlá spojka ( ale šlo s tím dojet domů, řadit se dá i bez spojky ), 2x ohnutá pravá trubka vidlice :(

Další info: Original plovák prasknul- neseženu, proto jsem zkusil z Jawy 350 a supr, jen jediná nevýhoda cinká a je to slyšet na volnoběh. Tuning: jen děrovaný přední blatník pro lepší chlazení motůrku a výfuk bez tlumiče Jinak original!!!.

Dobrý web s ND http://shop.sesa-mo....html?hledat=pa%F8ez

Radunov
Radunov napsal 27.06.08 v 12:27

zdar chlapi, tak tachometr digi mám seřízenej dle radaru

wonder184
wonder184 napsal 12.11.07 v 15:49

Fichtly jsou celkově drsne motorky. I ta 555 ma taky něco do sebe... tak ať to jezdí jo a chtěl jsem se zeptat že když maš asi v TP napsane 55 tak to mužeš mit od 16 že to je škoda no,ale i tak super a at ti louho vydržíí

MasterX
MasterX napsal 04.09.07 v 17:36

Jinak dík za radu s tim náhonem, a ať to jezdí!!!

KubAiS
KubAiS napsal 02.09.07 v 12:31

tohle mam pesne na enduru