Honda CRF 230F (2007)

Vlastník Vlastimil
Vloženo 31.3.2007
Aktualizováno 31.3.2007

Koupili jsme ji uplně novou v Břeclavi v Hondě včera.Čekali jsme na ni skoro dva měsíce, protože je Japonci posílají v jedné bedně dvě motorky a tak se rozhodovalo, co s tou druhou? A tak je vzali obě, a my jsme si vzali jen tu jednu. Takže kdyby měl něk

Cesty: Letos určitě pojedeme do Osové Bitýšky. Jinak dvakrát týdně vyjížďky po okolních lesích a koncem dubna jedem s taťkem a ségrou na endůro víkend do Žďáru.

ZdenyRider
ZdenyRider napsal 16.11.09 v 23:01

no to jsem se nasmál a ted jdu spat,at vám to jezdí

Kaprik20
Kaprik20 napsal 06.02.09 v 19:12

dobra hondicka řek bych ze to ma stejnej motor jako mam ja na X-motu taky ma licenci od hondy myslim ze tohle pro 12 letyho kluka bohate staci ale jediny co mohli udelat japonci tu kotoucovku na zadek a dat tam aspon ladak od vyroby a lepci ty predni vidle taky soudruzi japonci mohli udelat kdyz je to funglovka jinak je vyborna

headshot
headshot napsal 26.08.08 v 14:25

mas super moto a z tech co zavidijou si nic nedelej

MedvedBrtnik
MedvedBrtnik napsal 02.04.08 v 18:48

Tady jsem se zase jednou zasmál Nic si z nich nedělěj, taky mi psali do komentářů, že jsem idiot, protože jsem si ve dvaceti koupil 125cku. A nevysvětlíš jim svou neochotu zbytečně platit vysokou pojistku, když za sezónu najedu směšných 2000km a nepotřebuju nějakou starou, rozpadající se Husqvarnu za ty stejné peníze, co jsem pořídil novou moto, která mi vydrží při troše štěstí 10 let bez větších investic. Jejich věc, kašli na ně a ať slouží Vypadá hezky

prackar
prackar napsal 02.11.07 v 22:33