Super SOCO CPX Pro (2023)

Vlastník vendapi
Vloženo 22.5.2024
Aktualizováno 22.5.2024

pořízeno na cesty do práce, takže pracovní, ale překvapila a jezdí se i na výlety

Motorka koupena od FIRMA:Volt Garáž (Vršovice (Praha 10)) - Našel jsem cestu k Volt Garáži přes svůj starší CUX skútr a jejich video recenze. Nakonec jsem si od chlapů koupil nový CPX Pro (Volt Garáž ČB). Od všech skvělí přístup, komunikace, nic není problém, poradí i po koupi skvělá spolupráce pro vychytání pár maličkostí, ještě jsem se s takovýmto přístup nesetkal. Tímto chci poděkovat Volt Garáži jak ČB tak i v Praze, klobouček dolů ;-)

První dojmy - skútr padl hned do ruky, první cesta domů od prodejce 90km

Super SOCO CPX Pro je dobrá volba s ohledem na rychlost, dojezd, údržba, náklady na dopravu atd.

vendapi
vendapi napsal 29.05.24 v 06:05

Děkuji, se skútrem jsem moc spokojený, máme doma ještě CUX na kterém jsem minulý rok jezdil do práce, ale moje drahá polovička také začala jezdit na CUX tak jsem si musel pořídit další stroj, ten Siulence S01+ je také zajímavý, ale o dost dražší, už by to bylo moc peněz, ale muziky by nebylo o tolik více Myslím že bych za ty peníze koupil CPX Pro + CUX, tedy dva skútry.
Na Elektrofestu jsem také byl, bydlím 3km od Pelhřimova, ale mohl jsem jen do 13h, od kluků z Volt Garáže jsem si půjčoval STASHe a když jsem tam zrovna byl tak tam to CPX zrovna neměli, nejsem si jistý, ale myslím že Andy říkal že tam mají pouze CPX, to má trošičku slabší motor než CPX Pro, ale je to jedno oba jsou povedené.
Hlavně jsem si tento skútr pořizoval jako pracovní stroj, tedy na cesty do práce a po našem městě, ale překvapil mě, začal jsem s ním jezdit i na výlety a do okolních měst ve dvou, rádius 45-50km na jedno dobití, okolo Pelhřimova dostačuje, dostanu se do Tábora Jindřichův Hradec, Telč, Třešť, Jihlava, Havlíčkův Brod atd. s tím jsem ani nepočítal, o to je to více zajímavější.
Viděl jsem i ten tvůj super stroj, vlastě i celý rozhovor a představení na pódiu, moc pěkné a fandím vám

e-Kája
e-Kája napsal 28.05.24 v 23:26 10b.

Myslím že docela solidní elektroskútr na cesty do práce i výlety. Měl jsem ho půjčený teď na Elektrofestu v Pelhřimově a jelo to moc pěkně. Akorát jsem byl trochu zmatený z toho bezklíčkového startování, ale na to bych si asi zvyknul. Jinak jsem to přímo na festivalu porovnal ještě se Silence S01+ a ikdyž je dražší, volil bych v mém případě spíš tento e-skutr. Hlavně kvůli úložnému prostoru pod sedlem a taky dynamika jízdy mi přišla o něco lepší než u CPX Pro.
I přesto máš ode mě samozřejmě plný počet bodů