Kawasaki VN 1500 (1988)

Vlastník Karas154
Vloženo 14.5.2024
Aktualizováno 14.5.2024

Staré poctivé železo skoro žádná elektronika skvělý výkon dobrá spotřeba skoro bezúdržbový kardan prostě klasika

První dojmy - Mám ji už cca 5 let ale neměnil bych sice je to střenka ale když se za ní vezme tak věk nehraje roli Byl jsem zvyklý spíš na endura takže ze začátku jsem trochu bojoval v zatáčkách než jsem s ní přestal bojovat a pokoušet se projíždět ostře zatáčky teď už si spíš užívám tu ladnou jízdu a nádherný zvuk motoru jak se říká spěchej pomálu

Motorku bych doporučil pro - Motorka je trochu těžší takže to nechce úplnou vyžli jinak je pro každého kdo má rád pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - Mám boční brašny+ zadní koženou truhlu+ přední přídavná světla.padaky jsem se pokoušel sehnat ale na stroj z roku 1989 se mi to zatím nepovedlo

Zkušenosti mám dobré motorka je koukatelná spolehlivá docela i úsporná cca 5 l na 100km zadní brzda je sice trochu slabší ale v motor ubrzdi většinu potřebného brzdění a co se týče řazení tak většina cesty se dá absolvovat na 4 rychlostní stupeň
Jelikož spolehlivě táhne od 60 až do cca 170 víc jsem jí nechtěl trápit takže ani nevím jestli umí i víc ale motor měl ještě
Sílu zrychlovat ale já už né mám namontované překopy takže v tomhle posedu je celkem náročné a nepohodlné jezdit přez 130 jinak samozřejmě a to je asi známo všem co mají v 1500 tak je potřeba docela často kontrolovat a dolévat olej ale to je alespoň pro mě malá daň za nádherný požitek z jízdy na tomhle stroji

fery251
fery251 napsal 14.05.24 v 19:27 10b.

Parádní strojovna