Brixton Crossfire 500 (2023)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 13.3.2024
Aktualizováno 16.4.2024

Motorka z asijské tržnice, ve výprodeji a ve slevě. Šuši pane šuši vám, vykoupila čtyži, dostala sleva!

Motorka koupena od FIRMA:G-moto (Praha 10-Strašnice)

První dojmy - Jako, už v diskuzích pod článkama o téhle pětikuli jsem poměrně vehementně vyhrožoval, že si to jednou koupim. No a hele, kdo měl pravdu!

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho, kdo chce motorku na pohodový svezení, courání po městě, s buchtou na zmrzlinu, motorku do začátku nebo stylovku na doochod. Nebo má agustu a nechce zůstat s pérem v ruce, až se zase vysere [lol]

Doplňky na motorce - Jedna z motorek, co má už v sérii tak pěknej zvuk, že nepotřebuje laďák. Proto jsem tam pochopitelně hnedka narouboval arrow.

Držák značky na kyvce off, origo se nepodařilo sehnat, tak čínskej dodělej doma. Vyšel docela hezky.

Pořádný řidítka, místo těch fousků co dávaj v sérii.

Zlí jazykové tvrdí, že je to jen další číňanská kopírka Hondy CB 500. Jiní zlí jazykové tvrdí, že je to vlastně rakouská motorka vyráběná číňama, takže koupí podporujeme komunismus, pošlapáváme lidská práva, jsme proti osvobození Tibetu a umře spousta štěňátek. Vždycky jsou tam nějaký štěňátka.

Zlí jazykové si můžou vylízat, mě ten bajk totiž děsně baví.

Poprvý jsem se na tom svezl na mototest campu 22, kde mělo pražské G-moto, dej mu pámbu věčnou slávu, stánek. Hned na první dobrou mi začalo vrtat v hlavě, že je to vlastně docela fungující a koukatelná motorka a že nepotřebuju mít pod prdelí dvěsta kobyl, abych se mohl na motorce dobře bavit.
Posléze jsem na tom vlivem vnějších okolností strávil víc času a můj dojem se tím utvrdil. (Nojo, na brutálce se projevil tak výrazný italfaktor, že byla skoro rok offline, a sezónu mi zachránili kluci z g-moto, když mi na její zbytek půjčili předváděčku.)

Dojmy a fotky budu přidávat postupně, mám to doma už bůhvíjak dlouho a zatím jsem se nedonutil udělat ani pořádnou fotku, soryjako, nemáme, objednáme, bude bude, pšíde v pondělí

Taky průběžně probíhá přestavba ze socvobyč na Xko, takže vypadá každej den jinač.

Pedl
Pedl napsal 03.04.24 v 13:02 10b.

Jo slyšel jsem ji živě a říkal jsem si, že nepotřebuje laďák, tak nechápu

LukeWalker
LukeWalker napsal 18.03.24 v 11:43 10b.

Na tom sem se vozil v gmotu .. nejede to spatne, ale sralo me to rovny sedlo ze kteryho sem sjizdel ..drzak spz na kyvce je nejhorsi vynalez v dejinach lidstva, vyresil jsi to dobre .. At slouzi.. btw., kde budes resit pripadny reklamace kdyz to v gmoto bezeslova zabalili?

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.03.24 v 08:39 10b.

Nekonformní přístup, no konečně jeden sympaťák.

josefíno
josefíno napsal 13.03.24 v 18:29 10b.

10 bodů za naprosto pomýlené názory a úplně špatný pohled na věc

Ozzy_
Ozzy_ napsal 13.03.24 v 15:11 10b.

Ses podplacenej, a tudiz neobjektivni

Stejne ti dam deset, a tesim se na denik plnej dodelavek, predelavek a jinyho bastleni. Schvalne jestli je horsi Italie nebo Cina