Aprilia Tuono V4 1100 Factory (2023)

Vlastník Tommasson
Vloženo 28.2.2024
Aktualizováno 3.3.2024

Vloženo: 28.02.2024, Uskutečněno: 24.01.2024, Stav tachometru: 400 km, Zhlédnuto: 256x

Co dělat, když v zimě nejde jezdit? No přece tunit k obrazu svému Aby černá černá byla, postupně jsem objednával nějaké karbonové díly. Nejvíc za mě ''pomohl'' karbonový kryt rámu, no posuďte sami.

Motorka solidně prokoukla. Karbon jsem vybíral záměrně v matném provedení. Lesklý by splynul s lesklým lakem motorky a byla by to jedna šmouha. Takhle je to podle mě pěkně kontrastní a navíc, racing je přece matnej

Postupně jsem přidal spojkové víko, kryt řetězového kolečka a nakonec blatníky. A nene, karbonovej kryt kyvky už kupovat nebudu, slibuju To už by se mému účtu nelíbilo.

jardusking (112) napsal 01.03.2024 v 12:04

Kuwa, seres mě. Že bych ten carbon kryt spojky taky přikupil? Jinak se těším ještě jak ty polepy. Paráda i tak ale!
No ale nejvíc je stejně ten koncert, když s tím člověk jede... A to nejen zvukovej.

1 reakce

Tommasson
Tommasson 02.03.2024 v 10:10

Ne, nekoupis, jinak budu muset neco dalsiho

• Zajíždění a seznamování se

Protože letošní zima byla teplá, mohl jsem se zajížděním začít brzo a krásně jsem si ho rozložil do prosince až března. První výlet byl 17.12., kdy bylo krásně sucho a relativně teplo . Ukecal jsem kluky a dali jsme

Vloženo: 28.02.2024
    Uskutečněno: 28.02.2024