Honda CB 750K (1983)

Vlastník RadimGSXR
Vloženo 13.2.2024
Aktualizováno 13.2.2024

Původně dovoz pro kamaráda který si to rozmyslel a já na ní celou cestu ve zpětném zrcátku mohl oči nechat :)

Motorka koupena od Dovoz

První dojmy - Těžkej bajk kterej vůbec nebrzdí ale jinak velké nadšení z jízdy. Výkon akorát na pohodovou kochačku. Láska na první pohled..:)

Motorku bych doporučil pro - Pro retro motorkáře :)

Doplňky na motorce - Motokufry krauser jinak pouze původní věci až na malý držák pro mobil s navigací.

Jak už jsem psal původně jsme pro ní jeli do Německa pro kamaráda který si to ale rozmyslel a nám se jí tam nechtělo nechat. Ta barevná kombinace které je k vidění ojediněle mě hodně zaujala a rozhodl jsem si jí nechat a dát ji trochu dohromady a zaparkovat jí vedle gsxr1100 která je o 10let mladší. Překvapilo mě jak motorka málo brzdí což se trochu zlepšilo pancéřovýma hadicemi. Na první jízdě mě hned vyšplouchnulo dobíjení což je asi častá závada ale po vyměnění rotoru motorka fungovala až do doby než začala žrát olej.
Proto proběhla kompletní rozborka motoru. Hlava na GO a také klika, nové písty ,rozvody. Nový lak což byl trochu problém protože na tuto barevnou kombinaci se nedělají samolepky-proužky na nádrž a boční kastlíky ale Moto Budina si s tím perfektně poradil. Dále proběhlo nové čalounění sedla, chromy a dokoupení chybějících dílů jako například zadní madlo. Nejprve jsem koupil nové výfuky Marving ale později jsem sehnal MIVV 4-4 které se na tuto motorku také montovaly a které ji fakt sluší.

petr13
petr13 napsal 25.02.24 v 20:25 10b.

Moooc pěkný!

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 20.02.24 v 22:41 10b.

Tak to je moc hezká práce. Kompletní rozborka s uvedením do nádherného stavu.

callowsick
callowsick napsal 20.02.24 v 18:36 10b.

Jack77
Jack77 napsal 20.02.24 v 17:02 10b.

Nádhera

zain1
zain1 napsal 20.02.24 v 14:30 10b.

krásná mašina