KTM EXC 250 F (2018)

Vlastník Saele
Vloženo 12.2.2024
Aktualizováno 13.2.2024

Vloženo: 25.03.2024, Uskutečněno: 23.03.2024, Zhlédnuto: 95x

Máme za sebou první letošní zavody, ČAMS Enduro Sprint ve Znojmě. Letos se nás na startu sešlo opravdu hodně a to rovnou 12 jezdkyň!

Nezačalo nám to úplně nejlíp. Od středy jsem marod a na trať do Znojma jsem se vážně těšila, tak myšlenka závodu s virózou nebyla zrovna vábná. Pátek ještě komplikace na přejímce, kde nám bylo oznámeno, že se neuznávají mezinárodní licence a musíme si dodělat licenci Cams..

Sobota začala krásným sluníčkem, ale do našeho odpoledního závodu se nám trochu zatáhlo a sprchlo. I tak se mi dle možností jelo moc hezky a nakonec se umisťuji na 5. místě s celkovým rozdílem na 4. místo pouze 5 vteřin.

Neděle pro mě byla o dost horší, sice trochu polevila rýma, ale probudila jsem se skoro bez hlasu a upřímně se mi do závodu nechtělo. Během závodu jsem cítila, že nejedu na 100%, a čekám horší časy a umístění, ale nakonec mám radost, obhajuji 5. místo a celkový čas si zlepšuji o 1,5 min

Domů ale nejedeme s prázdnou, protože Míra odváží 2 krásné pohárky za 1. místo v Hobby Open!

Celkově jsem spokojená, příští závod nás čeká až za měsíc a to Drapák Rodeo v Petříkovicích!

Děkuji za vybavení
ACI_moto
CASSIDA_helmets

• Drapák Rodeo 2024

O víkendu proběhl další ročník známého závodu, Drapák Rodeo. Víkend před závodem jsme oblékli kraťasy a tak není divu, že na Drapák je předpověď okolo 0°, déšť a sníh ? V pátečním prologu jsem bohužel hned na začát

Vloženo: 25.04.2024
    Uskutečněno: 19.04.2024