Suzuki AN 125 Burgman (2007)

Vlastník PtrialM
Vloženo 21.12.2023
Aktualizováno 23.3.2024

Chtěl jsem něco pohodlného do města a na občasné vyjížďky na výlety a manželkou a spolujízdy se synkem

Gilera Nexus 125: byla už prodaná

První dojmy - Už při zkušební jízdě u prodejce mě to chytlo a řekl jsem si,že totok je ono.Dostačující zrychlení,ovladatelnost,pohod lí při jízdě,velký podsedlový prostor,pěkný desing,hlavně je to vodník a stříkačka.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo se chce odreagovat a pohodově se nenáročně povozit

Doplňky na motorce - Opěrka spolujezdce shade,výfuk LeoVince grand turismo+upravená řídící jednotka

No protože byl k mání a líbil se mi. Protože jsem ho koupil v koncem listopadu tak mám cca tak do 500km najeto a zatím spokojenost,ovladatelnost,motor,moc to na něm nefouká,žádný louda v provozu,podsedlová schránka fakt veliká.Sedlo pohodlné jak pro mě tak pro spolujezdce.Kvituji prostor pro nohy,možnost několika poloh.Škoda,že není možnost žeber a topení od chladiče na nohy,to by pak byla bomba.Ve městě ok,okresky taky a cestování na vzdálenost okolo 200-250 km v pohodě

Myschan
Myschan napsal 26.02.24 v 07:24 9b.

Vojtinaa
Vojtinaa napsal 19.02.24 v 21:01 10b.

hruso25
hruso25 napsal 23.12.23 v 21:29

Pekný video test.

callowsick
callowsick napsal 23.12.23 v 14:36 10b.

Tohle je Burgman, jak má být …od loňska nabízená verze tohle jméno doslova devalvuje…

Ať dělá jen radost