Honda VT 750DC Black Widow (2003)

Vlastník PPOTOK
Vloženo 2.10.2023
Aktualizováno 2.10.2023

Můj první stroj. Věděl jsem co od motorky čekám, ale zkušenosti jsem neměl. "Černá vdova" mě rozhodně nezklamala.

První dojmy - První dojmy byly skvělé. Vzhledem k tomu, že jsem ji koupil dřív, než jsem si na ni dodělal řidičák, tak jsem byl opravdu zvědavý. :) Při výběru jsem měl šťastnou ruku . Motorka skvěle padla do ruky a byl to asi nejlepší stroj na vstup do motorkářské rodiny.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určená pro pohodového jezdce ( ne závodníka), který si chce za jízdy vychutnat krajinu kterou jede.

Doplňky na motorce - Doplnil jsem padací rám a vyměnil pár doplňků. Víc nebylo třeba.

Jak kamarád řekl. Je to "poctivá kovářská práce". Jediný budík (tachometr) a jinak nic! Zatím jsem s ní neměl jediný technický problém a jelikož je každoročně odborně servisovaná, tak ani žádný problém neočekávám. Měním jenom náplně, gumy a jednou za čas řetěz. Pozor si člověk musí dávat na brzdy. Motorka není na rychlé brždění přizpůsobená, ale jelikož se jedná o takovou "krajinkářskou záležitost", tak to nevadí. V rychlosti nad 120km v hodině už není jízda moc pohodlná. Ještě horší je to ale pro spolujezdce. Ten si moc pohodlí neužije. Takže se nabízí dvě řešení. Buď jezdit sám, nebo častěji zastavovat. Na vzdálené výjezdy do zahraničí to řešíme tak, že ji odvezeme autem a na místě jezdíme výlety.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 02.10.23 v 21:45 10b.

hezký kousek .
Každá motorka je dobrá do motorkářské rodiny, ale když má ještě ten motor d "V" tak to nemá chybu .

PSanec
PSanec napsal 02.10.23 v 14:45 10b.

Pěkná vdovička si našla nového pána. Pěkný stroj. Ať vám to spolu dobře jezdí.