BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 27.03.2024, Uskutečněno: 27.03.2024, Zhlédnuto: 178x

kolega modelář, strojvedoucí potřeboval potunit jeden podvozek na modelu a tak jsem se rozhodl to vyřešit včera než to nechávat na pátek kdy je svátek a spousta lidí asi bude rajtovat po silnicích. Litomyšl je krásná, ženil se tam brácha a furt mě to Orlickoústecko , táhne ostatně i Choceň kde pracoval a Vys. Mýto odkud je moje švagrová a tak jsem domluvil na odpoledne hlídání a po půl jedenácte vyrazil. V Poděbradech jsem bral benál, stále za 27,50,- a pak jel klasika klikatici přes Žehuň, Radovesnice II (dneska vyšel pro premianty článek o místním muzeu ale nemusíte být premianti, mrkněte mi do deníku k F800ST) dále Týnec nad Labem, kde zjišťuji že se opět nedá projet na Přelouč, cestáři fakt na přesdržku takže se trapně vracím nahoru do Týnce a mizím zademna Labské Chrčice a Kladruby, přes Labe přejíždím do Řečan a napojuji se na starou známou cestu na Přelouč, už za Chvaleticemi. Dále Pardubice, Holice, uhýbám na Choceň, za Chocní na Brandýs, zase je to od Brandýsa neprůjezdné podél Orlice tak jedu přes šraňky a Orlici na druhou stranu na Oucmanice, Sudislav a v Hrádku už zase na hlavní padám serpentýnama zpět k Orlici a do Ústí. V Ústí uhýbám na trasu co se jezdí závody do vrchu a po silnici, luxusní silnici 360 padám do Litomyšle. Poladim model, mrknu na diorama jak ho pozapojit protože výrobce již není mezi živými a když zjišťujeme že to chce dořešit nohy, aby se pod to dalo vlézt, oznamuju, že už musím dom Je to na dlouhý bádání a do jiného tématu, skupiny koníčků
Musím říct, že to že je venku fičák jako blázen, jsem jaksi zjistil mezi Chvalovicemi a Nymburkem a myslel jsem že se to zlepší. No na výjezdu na horizont za Sezemicemi to foukalo že mi přo zastavení odlítly rukavice do pole. Pak v lesích jsem měl prdel staženou, protože docela lítaly větve a šišky
Nakonec vše dobře dopadlo, dokonce to byla poprvé vyjížďka, kdy jsem dorazil před setměním Jo před jízdou jsem promastil bovden od plynu, malé zlepšení ale chodí to hladce jako i před promazáním ale někde tam je pružinka a ta je na můj vkus dost silná . Dále jsem zjistil že mám na Rko krátké prsty a s páčkama už nic neudělám. Na Fku je pro mě ovládaní páček a plynu jako pohádka. Musim na tom zapracovat.

Radek2107 (53) napsal 04.04.2024 v 08:51

Benzín za 27,50? Co to je za pumpu?

Hyacint (39) napsal 28.03.2024 v 22:21

Krásná mašinka. V tom větru to bylo plnění bobříka odvahy.

elvis78 29.03.2024 v 08:38

je pěkná, kolega ji koupil za cenu analogový, ba ještě níž. Bobřík byl dobrej, ale už takových 15°C a bezvětří, západ slunce to je přeci jen lepší

Milan1963 (273) napsal 27.03.2024 v 22:37

Hezké, jen ten vítr byl .
Snad konečně vyjedu v sobotu...

elvis78 29.03.2024 v 08:36

Díky, jo vítr byl dost nepříjemný.
V sobotu asi vyjede každý, uvidíme. V sobotu budeme mít dámskou návštěvu několik pětačtyřicítek s dcerami a malým synkem, mladej by nejraději někam jel tak uvidíme, nemá to moc rád, ty babince. Mě teda nevadí, některý holky vypadaj líp než když jim bylo sedmnáct )))))

SLAY (811) napsal 27.03.2024 v 21:17

pěkná štreka ale něco je jinak dorazil jsi před setměním .My jsme dnes odpoledne dali +/- 210 a mysleli si že to bylo bůh ví co asi se nesmíme zdržovat kafem,cigárama a tlacháním abychom se ti kilometrově přiblížili

elvis78 29.03.2024 v 08:33

Dík
noooo, já kafuju jen extrémně výjimečně, ani jsem neobědval, v Litomyšli jsem na rychlo nasál asi 5x tenkých trubiček s krémem a teď jsem ani moc nefotil protože se honily mraky a pěkná místa byla neprůjezdná nebo nemělo smysl tam jet a vracet se a chtěl jsem přijet domů včas a stejně to bylo jedno že jsem přijel za světla protože žena byla nějaká nervózní a příště asi přijedu o půlnoci když se člověk snaží a efekt je opačný
Ve vícero lidech je to pak na dýl a to se pak těžko stíhá někam dojet, to znám

• nákup a příprava na servis

vratka daně přistála na účet tak můžeme pustit trochu žilou Objednány na autodíly-cardo.cz svíce NGK 2+2ks , na autodíly PEMA olej Castrol 20w50 4l a filtry k tomu + klíč na povolení oil filtru, dělal jsem to dycky za

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 10.04.2024
  • 8.4.2024 popis dne- výlet Praha

Ráno kontrola střechy, někde mi teče pod parozábranu a do římsy, nevim kde, ach jo.. musíme do Prahy na polikliniku v ulici Františka Křižíka čp.22 na rentgen do třetího patra kvůli rovnátkům, ale autem nejedeme, metro

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 08.04.2024
  • tatí, pojedem teda? Pekelné Doly...

V sobotu byl u nás sraz od manželky ze školy, sraz dívek 40+ s jejich dcerami a synkem. Celkem 8 osob k obědu navíc, podávaly se vepřové a hlavně (holčičí) kuřecí řízky, bramborová kaše a nebo bram. salát. Po obědě jsem

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024