Moto Guzzi V9 Roamer (2020)

Vlastník rancher
Vloženo 13.9.2023
Aktualizováno 23.4.2024

První Kozí

Vloženo: 14.09.2023, Uskutečněno: 14.09.2023, Stav tachometru: 11300 km, Zhlédnuto: 117x, Firma: FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice II)

Tak je doma, Moto Guzzi V9 Roamer, po servisu, najeto 11300 km, rok výroby 2020. Po šesti letech na tříkolkách zase můžu v zatáčce zatáhnout za heft...ve svém věku už nikam nespěchám, tak jsem vybíral podle váhy, po operaci ramen už na mě byl virgl těžký a na trike, pokud si ho někdo nechtěl prohlédnout, jsem zůstával všude zavřený...je to pocitově spíš angličan, při přidání plynu zachrochtá, to abych věděl, že jsem přidal a při prudkým přidání to chrochtání zesílí, jako kdyby se ptala " to jako vážně?" a vystřelí...
Deník jsem přestal psát pravidelně asi před osmi lety, co taky pořád, že...silnice je pořád stejná, dobrá nebo špatná a benzínky mění jen barvy a ceny...Jak říká můj kamarád Hans, " ty musíš mít vždycky nějakýho exota.." tak teď ho zase mám, koupil jsem zelenýho, že prý jich tolik nejezdí...omyl, od tý doby, co ho mám potkávám samý zelený V9.. Vypadám na něm jako Grazy frog, škoda že značka se jménem může mít jen 6 znaků, tak jezdím na původním C éčku, ale zase mě hřeje pocit z ušetřených 5000 korun českých
Chtěl bych poděkovat Honzovi Průchojc a celému teamu První Kozí s r.o. za perfektní přístup a trpělivost, páč jsem si na ní nejdříve musel udělat místo v garáži, naštěstí prodej trike šel rychle.

Jiří78 (2) napsal 15.09.2023 v 17:45

Ahoj, pěkný a zajímavý stroj.
Ať ti dělá jen samou radost.

Sema (20) napsal 14.09.2023 v 23:42

Super