Honda CRF 300 Rally (2023)

Vlastník dany08
Vloženo 8.7.2023
Aktualizováno 11.7.2023

Otočka na Jižní Moravě a zpět

Vloženo: 21.07.2023, Uskutečněno: 21.07.2023, Stav tachometru: 880 km, Zhlédnuto: 57x

S přítelkyní (která jela na své CRF250L) jsme se rozhodli, že si uděláme krátký výlet na Jižní Moravu. Na tachometru jsem měl necelých 500 km, garanční prohlídka za rohem, ale tak co. Jeli jsme.

Najeli jsme celkem 380 km (je to od nás kousek). Ale na první společný motovýlet to stačilo. Každý jeden z nás si musel zvyknout na novou mašinu.

Jaké jsou teda poznatky k CRF 300 Rally?

- Motorka a motor chtějí pořádně zajet. Teprve opravdu po 500 km se začíná motor projevovat.
- tlumiče jsou fakt sakra měkké. Vyzkoušeno i v Semetíně na malé tréninkové trati. Je to měkké, měkké, měkké. Chce to vyměnit a bude z toho jiná motorka.
- Výkon fakt, že stačí. Jeli jsme po okrskách, nebyli jsme za brzdy, dokázali jsme předjet, když bylo potřeba. Asi bych upotřebil těch 35 kW, ale i těch 20 kW bohatě na motorku stačí. (Jo a staví se sviňa jedna i na zadní ).
- Na nádrž dojedu klidně přes 250 km. Luxus!
- Na sedlo doporučuji dát ovcu, bude to cestování lepší, mnohem lepší.
- Svítí to jak blázen. Díky bohu za LED světlomety vožralého potapěče.

Takže tak. Další poznatky až po garanční prohlídce, která je plánovaná na 18.8. Uvidíme, co bude. Teď už ale vím, že se budou přehazovat pneu za něco více enduro (zatím to vypadá na Pirelli MT90).