KTM Duke 690 (2017)

Vlastník twingo493
Vloženo 25.6.2023
Aktualizováno 25.6.2023

nove upravy pred sezonou

Vloženo: 18.03.2024, Uskutečněno: 18.03.2024, Stav tachometru: 5950 km, Zhlédnuto: 76x

Takze po minulorocnych skusenostiach s jazdenim na Dukovi som sa definitivne rozhodol zmenit sekundarny prevod. teraz je tam 15/42. Povodny bol 16/40. Pre mna bol hlavny dovod na zmenu ze v meste pri cca 50km/h som musel jazdit bud na vytocenej 2 alebo podtocenej 3 pricom motorka neprijemne sklbala. Teraz by to malo byt OK. Dalsi efekt ktory som tym ziskal je ze motorka je o dost zivsia a musim davat pozor aby som ju pri prudsom odpichu neprehodil na chrbat :) a samozrejme klesla maximalka. Ale kedze na tomto type motorky nepotrebujem lietat 200 vobec mi to nevadi. Este to musim poriadne otestovat, zatial iba presun zo servisu domov. Dalej sa nainstaloval eliminator falosnych neutralov kedze som minulu sezonu velmi casto nachadzal neutraly aj tam kde som ich necakal (hlavne medzi 5-6) co nebolo vobec prijemne. A posledna uprava montaz plexi stitu. Najprv som ho nechcel kedze sa mi na motorke velmi nepaci ale na dukovi pri rychlejsom presune skutocne dost fuka tak snad mi to trochu pomoze.

• blastre

Tak tentokrat som nahodil blastre. Na tomto type motoriek sa mi to tak paci a este to aj poskytuje ochranu rukám pred nepriaznou pocasia :-D

Vloženo: 16.11.2023
    Uskutečněno: 16.11.2023
  • Pridane padacie ramy

Konecne som sa dokopal k namontovaniu uz skor kupenych padacich ramov na moto.

Vloženo: 12.10.2023
    Uskutečněno: 12.10.2023